KORKU? 19.05.2015

KORKU?
 Sevgili okuyucularım  seçim günü yanaştıkça AKP sini korku sarıyor insan yaşamında en kötü şey korku ve strestir. İnsan korktuğu zaman stres yaşar bu da sağlığa zarar verir. Sayın başbakan dürüst bir insan her hangi bir suçla suçlanmıyor yalnız işin içinde çıkacak gibi gözükmüyor. Meydan meydan geziyor sesi kısılıyor ama kimseye yaranamıyor seçimi kazansa biri çıkacak ben olmasam seçimi kazanamazdınız diyecek seçimi kaybederse senle bu iş yürümüyor diye sorumluluğu ona atacak evet gerçekten zor bir durum Allah başbakanımıza sabır versin.  Sayın cumhurbaşkanı bir dakikasını bile boş geçirmiyor açılış adı altında her gün milletin karşısında  o da şunu çok iyi biliyor bu seçim kaybedilirse bir çok arkadaşı yargı ile karşı karşıya  kalacak onun için korkuyor ve elinde kutsal kitabımız ile din sömürüsü yapıyor.

                        Bakın beyler Allah hepinize uzun ömürler versin de korkunun ecele  faydası yok bunu da böyle bilsinler. Sayın başbakanım siz  kariyer sahibi bir insandınız içinde bulunduğunuz durumun rahatsızlığını anlıyor ve biliyorum işinize karışan cumhurbaşkanının sizin programınızı etkilediği düşünüyorum. Evet bu seçimi düşündüğünüz gibi  sonuçlandıramayacaksınız  ama bana göre sorumlusu siz  olmayacaksınız seçimi kaybederseniz paniğe kapılan  partili büyükleriniz var size kaybetme korkusu sinmiş içinize   kazansanız bile kazanan siz olmayacaksınız inanın sizin için üzülmemek elde değil ama söz konusu Türkiye cumhuriyeti olunca ben başka bir  şey düşünemiyorum.

                           Sevgili dostlarım bunların içini korku saldı bu seçim bunları için hayati mesele onun için her şey yapabilirler. Seçim iptal bile edebilirler. Trafolara kediler dolabilir lütfen seçim  sandığına sahip çıkın seçimden sonra sonuçların fotoğrafını  çekin seçim kuruluna gidene kadar sandığı bırakmayın. İçine korku dolan insan her şey yapabilir AKP si denize düştü yılana sarılmak istiyor sonucu görüyorlar  onun için her türlü cambazlık  yapabilirler çok dikkatli olun  oyunuza sahip çıkın. Saygılarımla. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4984