KURTULMALI‏

Sevgili dostlarım son günlerde gelişen olayları sizde bizde tüm dünya da hayretler içinde izliyor.

Sevgili dostlarım son günlerde gelişen olayları sizde bizde tüm dünya da hayretler içinde izliyor. Ülkenin başında olan kişilerin yaptıkları soygunlar ortaya çıktıkça sayın başbakan bu ülkeyi kendisinin yönettiğini unutuyor ve olayı aydınlatan emniyet güçlerine çete diyor, içimize sızmış derin güçler diye nitelendiriyor. Hırsızı değil yakalayanı cezalandırıyor. Şunu bilin beyler bu atılan  tokat size çeteden fazla gelmedi bu ilahi adaletin sonucu işlemiş olduğunuz günahların  habercisi olarak başınıza patladı. Allahın  adını kullanır onun kullarını soyarsan kulların sahibi sessiz durmaz. Daha işin başındayız yemiş olduğunuz kul hakkı o dünyaya kalmadan bu dünya da sorgulanacak. Ne kadar   bağır çağır sağa sola saldırırsanız saldırın süreniz dolmuş miladınız geçmiştir. Kullanma tarihiniz bitmiştir. Sizi siz yapan millete emniyete yanlış yaptınız iş size dayandı soygunlarınız yayınladı. Çaresizlik içine devlete saldırıyor içlerinde çeteler var diyorsunuz mevcut yakalanan soyguncu çeteleri  görmüyor onları koruyorsunuz.

          Evet beyler yiyin, için, çalın, soyun doyana kadar çatlayana kadar ayakkabı kutunuz dolana kadar soyun paraları alın üstüne oturun. Ama milletin  hisleri, duyguları, inançları ile oynamayın. Bu millet sizin müslüman olduğunuza inandığı için soymazlar  çalmazlar diye üç dönem oy verdi. Soygunları yapmak için halkımı neden kandırdınız, kendinizi dindar gösterip neden çaldınız suçunun çok büyük çaldığınız para sizler için kürdan parası ama milleti neden yanılttınız? O millet dindar kişiler çalmaz diye düşünüyorlardı. Müslümanlar çalmaz diye biliyorlardı. Ne oldu şimdi sizin yüzünüzden bu millet dininden bile kuşku   duymaya başlayacak biz yanlış mı biliyoruz Müslümanlık çalmak mı diye düşünecek. Dindar nesil yerine soygun yapan çalmayı düşünen nesiller yetişecek.

                  Sevgili dostlarım 30 mart 2014 seçimlerinde oylarınız ile kendinizi milletinizi kutsal olan dininizi de kurtarmalısınız. Bu ülke bunlardan kurtulmalı bununda tek çaresi önümüzde ki seçimler ya suçluların suçunu örtecek yine onları seçeceksiniz  ya da vicdanınızın sesini dinleyecek bu iktidara dur diyeceksiniz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı için oyu kullanmalı bu iktidardan tüm dünyayı kurtarmalısınız.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4935