KÜSKÜNLER‏

Evet bir dönemi de beş yıl için kapattık beş yıl sonra yaşar mıyım bilmem çünkü kaybettiğimiz seçim bana çok koydu kazanan arkadaşlarla sorunum yok ben kaybettiğim için üzgünüm çünkü bunu hak etmedik.

 Şimdi soruyorum  oyuncağını kaybeden çocuklar gibi partisine kızanlar şimdi ne oldu oyuncağınızı buldunuz mu ben siz olmak istemediğim için sizlere küsmeyeceğim . sizin de üzüldüğünüzü biliyorum onun için de üzüntünüze kızacağım neden üzüldünüz ben bu  sayfadan yüzlerce yazı yazdım bu seçim bireysel sorunların intikamını alma  seçimi değil elden çıkan ülkenin, demokrasinin, örf ve adetlerimizin, Atatürk ve ilkelerinin  sıkıntı yaşayacağı günlerin küskünlüğünü yapmayın ülkenin yarınlarını şahsi bireysel soruna çevirmeyin, oyunuzu verin küstüğünüz kişi veya kişilere  yine konuşmayın dedim ama anlamadınız beni mutlu oldunuz mu şimdi yinede mutlu olun ben siz değilim.

                                    Sevgili okurlarım bin anlık kızgınlık, üç beş kuruşluk çıkar marka olan bir ilçemizi yerle bir etti demek marka olan insanlar değil kin taşıyan bireylermiş hiçbir insan  şahsi çıkarları için binlerce kişiyi üzmemeli. Çok az farkla seçimi  kaybettik neden olan küskünlerin hakkı var  mı idi  beş bin beş yüz kişiyi üzmeye  ben ne yapmıştım size düğününüze geldim oynadım,  cenazenize geldim ağladım. Günlerdir yazdım sizlere yalvardım ama siz kızdığınız  kişiye bir  şey yapamadınız beni ağlattınız. Ben yirmi yaşında bedel ödemiş on bir dişimi işkencede kaybetmiştim. Sevdam ilçem ülkem ve sizlerdiniz hakkınız ne idi de ihanet ettiniz bana oysa ben ne kadar çok seviyordum sizi. Sizlerden öğrenmiştim partililiği CHP li olmayı ama şunu bilin ben örgütünüze  laik olmaya devam edeceğim tek kalsam bile CHP li olarak kalacağım beni ölümümden sonra herkes böyle anacak ama sizleri nasıl anacak bilmiyorum çünkü ben o zaman yaşıyor olmayacağım.

                               Değerli dostlarım toplumsal olaylarda bireysel kin  ve nefret olmaz birileri beş yıllık emeği aldı, götürdü. Yapılan hizmetleri görmedi kin ve nefretini erteleyemedi, ilçemizin kaderini değiştirdi. Eşkiyalar   Hopa’ya inmiş diye başbakana  ilçesini ikram etti ne diyeyim hayırlı olur inşallah.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8863