KÜSTÜM SİZE‏

Evet sayın başbakanım küskünlüğüm size yeter artık halk sokaklarda hırsız var diye bağırıyor

. Bu benim arıma  gidiyor. Her ne kadar TC sözcüğünden rahatsız olsanız bile bu TC nin başbakanısınız  ben de bu ülkenin bir ferdi yurttaşıyım size oy vermememe rağmen, ülkemin ve dolayısıyla benimde başbakanımsınız. Ben sizin gibi nankörlük yapmayacağım. Biliyorsunuz  siz Atatürk, İnönü  ve diğer kurtuluş savaşları verip bu günü hazırlayan insanları hiç sevemediniz. Evet bende sizi sevmiyorum yalnız yaptığınız güzel işleri alkışlıyor saygı duyuyorum. İşte onun için size hırsız demelerine  üzülüyorum. Oğlunuz ve eski adalet bakanı ile konuşmanız sizin değil de söz ettiğiniz paralel devlete aitse bunu ispatlamanız lazım bunu ispatlamadığınız süre yüzde elli halk hırsız diye bağıracak gün geçtikçe bu insanların sayısı bir hayli artacak onun için gerçekler ispatlanana kadar küskünüm size.

                     Sevgili dostlarım karanlıklar içinde bir seçim süresi yaşıyor aydınlığa çıkmadan sandık başına gideceğiz düşünüyorum. Doğruyu bu kadar iyi kullanmayan iktidar yalanları ile seçim meydanlarında  sayın başbakan insanların gözünün içine bakarak yalan konuşuyor. Haydi bunun işi bu diyelim peki bu halk niye bunu alkışlıyor. İşte ben bu yalanlara inanmadığım için  başbakanın halkı kandırdığına inandığımdan ben ona küstüm. Suçlandığı işlerden aklanmalı ve bu milletin kutsal inançlarını sömürüp sandığa yansıtmamalı. Siyaseti millet için   ibadeti kendisi için yapmalı,  İslamiyeti ağzından  bir an olsun bile düşürmeyeceksin islamiyetin men ettiği tüm işleri yapacaksın böyle  bir şey olur mu? Nankörlük bunlarda, soygunlar, çalmakla suçlanmak bunlarda, kul hakkı yemek, insanları ayrıştırmak, bağırmak, çağırmak yalan hepsi bunlarda şimdi soruyorum size bu nasıl İslam anlayışı.

                          Sevgili okurlarım inadına  siyaset inadına taraf olunmaz ben bu iktidarı benimseyip oy veriyorum diyene rastlamadım bunların yapmış olduğu  icraatlarından belki bana da düşer diye düşünenlerin oluşturduğu bir gurup bunlara oy veriyor bu insanlar beklenti içinde oldukları için sıra bekliyorlar yoksa 17 aralıkta  ortaya atılan suçlardan aklanmayan  hiç kimse oy alamaz bir örneği ilçemde yaşanılıyor. Yeni yapılan hastaneye oğlunu, kızını, yakınını alacağız diye bin kişiyi aldatıyorlar. Oysa alınacak vasıfsız kişi sayısı yirmiyi geçmez. Ama adamlar bin kişiye söz veriyor o kişilerde bunlara inanıyor ve sıralarının kendilerine  gelmesini bekliyor. Onlar için ülke bölünmüş, soyulmuş, bizden olan veya olmayan diye sınıflandırılmış din sömürüsü ile kandırılmış bunların hiçbiri onların umurunda değil. Günü kurtarmak için çalışıyorlar. İşte son on yıldır böyle toplum yarattığı için  başbakana  küskünüm ben.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9075