MEMLEKETİ YEDİRMEYİZ‏

Değerli okuyucularım ne iç politika nede dış politika düzgün gidiyor Başbakan asla eleştirilmeyi kabul etmiyor her

  Değerli okuyucularım ne iç politika nede dış politika düzgün gidiyor Başbakan asla eleştirilmeyi kabul etmiyor her şey demokrasi için yapıyoruz demesine rağmen demokratik hiçbir iş yapmıyor kendi bakanına vekiline bile  ters düşüyor kendini bu güne getiren cemaata bile posta koyuyor. Ey gidi Atatürk sağ olsan da bu günleri görüp bir iki kelime etsen ne olurdu, ne derdi acaba! Cumhuriyetin kuruluşunun ilk yıllarına bir bakın o günün insanları Atatürk ile birlikte karanlıkları  yırtmış, bir meşale olmuş gösterdiği yön uygarlık demiş. Oysa aradan 75 yıl sonra bunlar ne yapmış, Türkiye cumhuriyetin tüm kazanımları yemişler, satmışlar. Oysa bugün Atatürk’ün anılmasından bile rahatsız olanlar var. Millet kavramını ümmete dönüştürmek, akıl ve bilimin ışığında yaratılan devrimleri yok etmek, Türkiye cumhuriyetini yıkarak Hilafeti getirmek istiyorlar. Bu çağ dışı beyinli insanlar Atatürk’ü unutturmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama şunu bilsinler ki Atatürk düşmanları gün gelecek hüsrana uğrayacak, ve Türk Milleti Ata’sını asla unutmayacaktır.

           Evet değerli dostlarım bu iktidar karanlığa doğru gitmeye kararlı bunları bu kararlarından ancak sandık alı koyar onun için Mart seçimleri kurtuluş savaşları kadar önemli hiç kimse hata yapmamalı yarın bu kadarda olmaz ki demek istemiyorsanız bunlar dur deyin. Belediye seçimleri de , il genel seçimleri de aynı gün yapılacak ülke barajını il genel seçimleri tayın edeceği için önemi bir hayli fazla yapılması gereken ilk iş sandıklara sahip çıkıp, her kesi oy vermeye ikna etmek. Solda bir çok parti var bunlar bir süreliğine bir parti altında oylarını toplarsa başarı çıtası daha çok yükselir. Hedef A.K.P iktidarına dur demek olmalı .

            Sevgili dostlarım sayın Başbakan ne yapacağını bilmiyor seçimlerde oy kaybedeceğini anladığı için sağa sola çatıyor o kadar yorgun gözüküyor ki yanındakilerden sonra en yakını yol arkadaşı Ağbim dediği Bülent Arınç’ı  bile kırıyor, onunla ters düşüyor gerçi ben bunların barışına da, kavgasına da pek inanmam ama  bu sefer iş biraz ciddi gibi. Sayın Bülent Arınç kızlı erkekli konaklama olayında Başbakana cevap vermesi ve ters düşmesi normal peki kabinedeki ötekiler ne iş yapıyor hiç mi kendilerinin üreteceği bir şey yokta Başbakanın her dediğini kanun görüyorlar. Mecliste el kaldırıp indirmenin dışında bir şey yapmayanlar bilsinler ki tarih önünde gün gelecek hesap vereceklerdir. Bu memleketi bize sizlere yedirmek için emanet etmediler . Türk kelimesinden rahatsız olanlar  artık bu ülkede seçilmişlerin arasında olmayacaktır Mart seçimlerinde bu miller öyle bir tokat atacaktır ki sesi kutuplardan duyulacaktır.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8885