MUTLU MUSUNUZ‏

Merhaba Artvin post gazetesinin değerli okuyucuları 30 mart seçimlerinin üstünden bir ay geçti Artvin ilinin tamamına yakınını AKP si aldı bakın kazandı demiyorum aldı diyorum.

Neden CHP liler verdiği için onlarda istemem demediler ve aldılar. Peki niçin kaybettik biraz bunu konuşalım evet adaylar için tepki vardı Artvin merkezde Şavşat, Borçka, Hopa ve az da olsa Arhavi de bu süreci teşkilatlar ilin  millet vekili ve genel merkez yürüttü yanlışları    elbet vardı birileri kendi geleceğini düşündü diğerleri düşünmedi  Artvin merkez de Yücel Kurt arkadaşla  Şavşatta  Naci Köroğlunun dışında biri ile seçime girse idik kazanırdık. Hopa da Turan Kasımoğlu  ülke genelinde en başarılı işler yapmış, ilçesine olmaz denen işleri başarmış yalnız halkı tanımamış onların gönlünü  okşamamış yaptığı  işlere güvenmiş seçimi farklı kazanacağına inanmış ama kaybetmiş sayın  Kasımoğlunun dışında bir başkası ile seçime girmek insafsızlık olarak düşünüldü  ve bana göre doğru bir düşünce idi ama  olmadı CHP li kişilerin kin ve nefreti bu ilçeyi ikram etti şimdi  soruyorum onlara  mutlu musunuz?

                        Sevgili dostlarım siyasette  aday belirlerken genel merkez  hata yapabilir millet vekili  yarınını düşünebilir il ve  ilçe teşkilatları yanılabilir ama CHP sine gönül vermiş olanlar bunların hiç birini yapamaz yapmamalı ama ne  yazık ki ilçem Hopa da yapıldı. Nokta kadar çıkar için virgül kadar eğilindi. İlçeye yapılan tüm güzellikler bir anda hırslarına kurban edildi. Evet sayın başkan iş yaptı gönül  almadı  belki kimseyi okşamadı yandaşlara çanak  tutmadı, hizmette kimseyi ayırmadı bu mu onun suçu sizler küserek onu mu cezalandırdınız yoksa ilçeyi mi dünün küskünleri  bu gün ahkam kesiyor partinin değişmesi yeniden yapılanması  gerekiyor diyor.  Soruyorum onlara siz 30 mart seçimlerinde kime oy verdiniz partinin dizayn  edilmesi için ilçemizi kaybetmek zorunda mıydık sizler küsmeyecek haklı olsanız bile partinizde dik duracak seçimi kazanacak ondan sonra ne gerekiyorsa yapılacaktı ama yapamadınız kin ve nefretinizi  aşamadınız şimdi soruyorum size mutlu musunuz?

                        Değerli okuyucularım ben bedel  ödemiş  bir partiliyim  hücre yattım, işkence gördüm, ötelendim, il genel meclisine aday bile gösterilmedim ama kızmadım darılmadım  partimin kazanması için mücadele ettim ama gücüm  yetmedi ben AKP sine karşı kaybetmedim ben CHP li ve kendilerini solda gören insanlara mağlup  oldum. Bilemedim onları kendim gibi sandım ama bende insanım işte burada yanıldım kaldım. Her şeye rağmen ben onlar olmayacağım evet kızdım ama  onlar gibi kin ve nefret duymayacağım. Gün gelecek yine birlikte olacak onları kucaklayacağım çünkü ülkemin kaybedecek zamanı kalmadı. Sevgilerimle.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8586