MUTLULUĞUNUZ İÇİN?

MUTLULUĞUNUZ İÇİN?
Sevgili okuyucularım seçimlere kısa bir süre kaldı düşünmeniz için artık zamanınız yok size şu kadarını  söyleyeyim ülkenin tüm değerleri zapt edildi  tek kale siz seçmenler kaldınız sizlerde boyun eğer  zapt edilenlerden  olursanız dini sömürüye  boyun eğerseniz şahsi çıkarlarınız ötelemeyip ülke çıkarlarını öne çıkarmazsanız yarın ben ne yaptım diye ağlamayın bu seçim bir kurtuluş  mücadelesi mücadele sonunda ya tek kişi kazanacak  onun isteği doğrultusunda yaşanılacak ya da herkes özgürce yasaların vermiş olduğu haklarla birlikte yaşamını sonlandıracak karar mutlaka  halkımın ama ben bir gazeteciyim halkımın ve devletimin yarınlarını düşünmek ve düşüncelerimi halkımla paylaşmak görevim. Evet bende yandaş olur  para sıkıntısı duymam çöplerde hurda toplamam  beyler gibi yaşarım ama bunu yapamam söz konusu cumhuriyet laiklik halkımın yarınları olunca çıkarımı düşünemem.

                       Değerli  dostlarım bu iktidar itibarımızı yerle bir etti dünya kamu önünde rezil olduk seçimlere gidiyoruz rezilliğimiz devam ediyor siyaset dışı olması gereken kişi  bile siyaset yapıyor  ağzım laf yapıyor diye bu milletli bu derece hiçe saymak kutsal değeri olan yerlerde siyaset yapıp kutsal değerleri siyasi malzeme yapmak inançla ilgisi yok ancak çıkarla ilgisi var. Siz siz olun kutsal değerleri çıkarları için kullananlara  itibar etmeyin. Yüce Mevlam için siyaset olmaz ibadet olur onun içinde adil ve adaletli olunur.

                        Evet üç dönemdir bir alışkanlığınız var birinin konuşmasının etkisinden hala çıkamadınız din sömürüsüne daldınız gidiyorsunuz ama  hiç düşündünüz mü dini size ölümcül olarak gösterenler hiç öleceğini düşünerek bir iş yaptıklarını evet bir Müslüman çocuğuyum  ve bende Müslümanım ama benim bildiğim siyaset millet için ibadet Allah’ın vermiş  olduğu bir emir için yapıldığını bilirim. Yalnız bunlar dini Allah için bir emir olduğu için değil koltukları makamlara krallıkları tek adamlık şahsi çıkarları için istiyorlar bunu bilin yeter . seçim sandığında bunu düşünerek oy kullanın  bakın o zaman 8 haziranda ne kadar mutlu olacaksınız. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4893