NASIL ÇEKİLDİLER‏

Sevgili dostlarım PKK nasıl çekildi? Anayasanın 37. maddesine açıktır. Gerek anayasa ve gerekse yasalarımızda bunun aksine bir hüküm yoktur

  Sevgili dostlarım PKK nasıl çekildi? Anayasanın 37. maddesine  açıktır. Gerek anayasa   ve gerekse yasalarımızda  bunun aksine bir hüküm yoktur. Hiçbir asker veya sivil kamu görevlisi “ bana verilen emri uyguladım geçişe göz yumdum” diyemez. Böyle bir emir aldığı taktirde yapacağı şey yazılı emir istemektir. O da yazılı emri  verecekler açısından  biraz sıkar! Dolayısıyla bu gibi  kanunsuz emirleri veren ve  uygulayan  her kamu görevlisi unvanı ve rütbesi ne olursa olsun suç işlemiş olacaktır.  Ve zamanı gelince hesap verecektir. Sevgili okuyucularım şu rezilliğe şu kepazeliğe bakar mısınız! Ortalıkta bir terör örgütü var. Üyelerinin her biri suç işlemiş dağlarda ki inlerinde  gizleniyor. Ve koskoca Türk devleti bunlarla at pazarlığı yapıp “ isteyen gidebilir arkadaşlar” diyebiliyor. Sayılarının iki bin kişi olduğu söyleniyor. Demek ki koskoca bir  ordu ve öteki güvenlik  güçleri iki bin silahlıyla baş edemedi selameti onları kazasız belasız yolcu etmekte buldu! Terör  kafilelerinin  sınırdan silahlı veya silahsız olarak geçişine göz yuman  bu kanunsuz emirleri veren ve uygulayanlar günü geldiğinde mutlaka hesap verecek.

                Bakın beyler Amerika istiyor diye arkanıza bakmadan evet diyorsunuz bu devlet muz cumhuriyeti değil, bu devlet için bedel ödendi binlerce insan öldü ve günümüze gelindi şimdi ki iktidar yerimizi korumalıyız düşüncesi ile ülkemize ihanet ediyorsunuz resmi bayramları makaslayıp terör örgütü ve eli silahlı teröristlere bayram yaptırıyorsunuz, ölene kadar iktidar olun ama önce vatansever insan olun. Evet size rağmen ilçem Hopa da binlerce kişilerin katılımı ile fener alayı düzenledi, çelenk koydu bu millet ne atasından ne ülkesinden, ne cumhuriyetten, nede vatanseverlikten vazgeçmeyeceğini haykırdı şimdi sizler bu millete rağmen emperyalist güçlere buyurun emriniz ne mi diyeceksiniz? Ben öncelikle büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehir ve gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, Türk gençliğinin ve tüm ulusumuzun 19 mayıs Atatürk’ü anma, gençlik ve spor bayramını canı gönülden kutluyor, hopa belediyesinin düzenlemiş olduğu fener alayı ve konser içinde teşekkür ediyor, katılan tüm insanları da saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8879