NE OLUYOR BİZE?

NE OLUYOR BİZE?
Sevgili okuyucularım bu günlerde en zor şey yazı yazmak gündem her gün değişiyor öyle inanılmaz işler oluyor kı insan hangisini yazacağını şaşırıyor bir de gerçekleri yazmak var işte ülkemizde en zor olan işte bu. Çünkü gerçekler acıdır içinde suçlular vardır onlar acımaz üstüne gelir hapse atar kalemi einden alır yayın organlarını kapatır karartır işte böyle bir günde yazı yazıyoruz. Gücümüzü halktan alıyoruz ama ne yazık ki halkı arıyoruz. Biz bu değildik ne oldu bize özel bir maçta insanların tepkisini anlamak mümkün değil Yunanistan ve Türkiye arasında oynanan maç yıllarca konuşulacak gibi insanlar bir dakkaya bin yılı sığdırdılar orda yaşanılan olay akıl tutulması gibi ölülere saygı yok milli marşa saygı yok. kim bu insanlar sayın cumhurbaşkanımız bile tepki gösterdi ülkenin zirvesini rahatsız edecek şekilde bu halk neden acımasız hoş görüden uzan anlamak mümkün değil.
Evet Fransa terör olayı ile sarsıldı tüm basın masum insanların ölümüne tepki gösterdi terör denen olay kurşun gibidir adres sormaz sahibini tanımaz kendisini büyüten besleyen destekleyen kişileri bir diğerlerinden ayrı tutmaz terörden ölen insanları masum göterip suçlu onlar değil ki demekle suçlu aramakla olmuyor. Hedef göstermeyin her nerde bir terör olay olursa arkasında mutlaka bir güç vardır. İşte ben güç bende diyenlere yazıyorum o gücün kaldırabildiğiniz kadarı sizin diğeri sizin değil hayır bizim diyorsanız kaldırın dünya da ki tüm terör olaylarını insanlar ölecekse ecelden ölsün birileri silah satacak diye öldürülmesin.
değerli okuyucularım insanlar mı değişime uğruyor yoksa dünya mı değişiyor anlamıyorum. Ankara katliamından sonra Yunanista maçı önceki tutumu düşündürüyor beni ne oldu bize? Benim halkım hoşgörülü barışçı acıyan bir halktı ölüleri ıslıyacak kadar kin ve nefretle neden dolu bunun bir nedeni olmalı ve bir an önce önlemi alınmalı.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3574