Ne yapacaksınız

Sevgili dostlarım seçime kısa bir süre kaldı.

   Sevgili dostlarım seçime kısa bir süre kaldı. Bu süreyi AKP sinin soygunları,olumsuzlukları v.s. v.s. işleri ile konuşarak geçireceksek biz başarılı olamayız. Ben CHP sine kırk yıldır hizmet ettim her kademesinde bana verilen görevi hakkı ile yapmaya çalıştım ve yapmaya devam edeceğim. Çünkü bu benim sevdam. Yalnız bu demek değil ki  ben bunu eleştirmeyeceğim   tek partili dönemden sonra iktidar olamıyoruz peki neden suçlu  seçmen mi yoksa bu partiyi yöneten mi? öz eleştiriyi  yapmadan bir yere varılmıyor işte onun için sayın genel başkanım dahil partinin her kademesinde ki yöneticilere sesleniyorum. Soyulan, horlanan, ayrışan, bölünen, onurunu yitiren  insanlara karşı ne düşünüyorsunuz?  Bu insanların  cumhuriyeti kuran partiden beklentisi var lütfen sizler  programınızı açıklayın. Tayyip Erdoğan  ve diğerlerini konuşup  zaman kaybetmeyin.

                     Evet ülkenin onuru, gururu ekonomisi, soygun artık bilinen  bir şey bunu tüm dünya biliyor ve gülerek oh olsun diye izliyor. Bu insanlardan kurtulmanın tek yolu seçim sandığı burada başarılı çıkmanın tek yolu geldiğinizde  ne yapacaksınız bu millet size niçin oy versin bunu anlatın. Tayyip Erdoğanı konuşarak onun reklamını yapmayın  tüm il ve  ilçe örgütleri işiniz   bağlı olduğunuz yerin ihtiyaçlarını  tespit etmek ve yapacaklarınız konuşmak olsun. Cumhuriyetin ilk döneminde iktidar olan parti bu güne kadar tek başına  iktidar olamıyorsa kimse seçmenleri suçlamasın. Kendi  içlerinde  yarışmayı bıraksınlar. Örgütler dik dursunlar, seçmenlerin sesine kulak versinler, günümüz Türkiyesin de bizler yüzde elli oy alamıyorsak seçmenlere kendimizi  ve yapacaklarımızı  anlatamıyorsak iktidarın yanlışlarını anlatarak iktidar olamayız.  Çünkü o yanlışları millet biliyor, biz ne yapacağız onu  anlatmamızı bekliyor.

                         Sevgili dostlarım sizleri en iyi tanıyan benim çünkü bende  sizlerden biriyim. Her ne kadar gönül verdiğim ilk sevdam olan CHP si bu güne kadar  programını açıklamasa bile. Bu iktidardan bu milleti kurtarmak lazım. Bunun için tek çare bölünmeden bir yerde toplanmalı bu  yer CHP si olmalı. On iki yıldır kutsal dinimizi sömüren onu kendi çıkarları için kullanıp ülkeyi soyan insanlara karşı dik durmalı,  dinimizi de milletimizi de bu iktidardan bir an önce kurtarmalı bunun içinde CHP si kendi  programını açıklamalı. Saygılarımla. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5417