NEDİM AMCA

Sevgili dostlarım seçimler yaşandı bitti izleri yeni yeni ortaya çıktı.

 Evet ben kaybettim ama hiçbir zaman  mağlubiyetin küskünlüğü içinde olmadım  ilçe halkım milli iradelerini kullandı. Nedim amcamı belediye başkanı seçti sakın ola  kimse  yanlış bir düşünce içinde olmasın Hopa da AKP si seçimi kazanmadı CHP si ikram etti bu ikrama rağmen Nedim Cihan  amcam olmasa yine seçimi alamazlardı ama onun  güler yüzü ikili ilişkileri ve kişiliği ile seçimi aldı. Şimdi  birileri çıkıp belediyeyi yönetmeye yandaşları yerleştirmeyi kendi görevleri imiş gibi görmesinler. Parti teşkilatı başkanı zor duruma daha dün  bugün iki  başlamaya başladı. Unutmayın ki sizi sizin gibi düşünenlerle birlikte seçmediniz  başkanı Hopanın görüşü belli duruşu değişiyor bu değişiklik sizleri şımartmasın geri dönün bakın kazandığınıza hala inanmıyorsunuz ama kazandınız bu kazanımı partinizin çıkarına değil ilçenin tamamının yarınları  için kullanın.

                            Sayın başkanım  ilk gününüzü hatırlıyor ve dediğiniz söze saygı duyuyorum ben rozetimi çıkardım  belediye başkanı oldum tüm Hopayı kucaklamaya onlara hizmet etmeye kendimi adadım dediniz inanın bu sözleriniz bana umut verdi gönlümü okşadı sözünüz kalıcı olsun isterim ama bu çok zor çünkü kişiliğiniz  ile partiniz aynı düşünceyi paylaşamıyor. Şunu açık ve net  olarak yazıyorum ilçenize faydalı olmak istiyorsanız parti teşkilatı ile aranıza mesafe koyun Hopayı onlar değil siz yönetin işe alacağınız kişileri siz seçin işinize lazım olanı alın beni alıp bir yere getirmeye çalışırsanız sarı öküzü vermiş olursunuz çünkü benim belediyede faydalı olacağım hiçbir iş yok çünkü bilmiyorum bu gün teşkilatın talimatını uyguluyor onların istediklerini  işe alıyorsunuz inşallah yanılırım ama bunların  ilçemize kazandıracağı hiçbir şey yok. Sayın başkanım sizler Hopalısınız  bu bölgeyi iyi bilmeniz insanları iyi tanımanız lazım ben bu gün için kimseyi suçlamıyorum ama bu demek değil ki yarınlarda suçlu olanın suçunu saklayacağım.

                          Sevgili Nedim amca başkanım şahsi olarak benim devletten bile bir isteğim yok yeter ki devletim misaki sınırlarına sahip çıksın bu bana yeter ama sizden istirhamım var ilk konuşmanızın  arkasında durun siyasi görüşünüzü ve  gelişinizi  unutun siyasileri susturun ve işinizi yapın ben inanıyorum ki sizin işinize karışmasalar Hopaya çok şey verebilirsiniz ama  kendinizi siyasetin içinde hissederseniz hiçbir başarı sağlayamaz ilçemizi kutuplaştırır yarınlar için sıkıntılı bir  dönemin başlangıcı olursunuz arz eder saygılar sunarım.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5441