NERDEN BULACAKSIN 21.05.2015

NERDEN BULACAKSIN?
Sevgili okuyucularım CHP si seçim programını ve iktidar oldukları zaman yapacaklarını açıkladıktan  sonra AKP sinin abdesti kaçtı. Emeklilere iki bayramda birer maaş vermesi, asgari ücretin 1500 lira yapılması, çiftçilere mazot indirim v.s. v.s. gibi açıklamaları iktidar yanlılarını nerden bulacaksın dedirtmeye başladı. Bu ülke adam gibi yönetilirse halktan toplanan vergiler halka  adil ve eşit dağıtılsa hiçbir sorun yok. AKP iktidarı bu güne kadar adil ve adaletli  hiçbir  iş yapmadığı için bir anda bocaladılar ve nerden bulacaksın gibi savunmaya  geçtiler. Kendileri oy almak için seçmenlerine kömür, makarna dağıttıklarında bulabiliyorlar emekliye sıra gelince yok.

                    Bakın beyler bugüne kadar yaptığınız işler ortada hava alanı, üçüncü boğaz köprüsü, yol, tünel demir yolları ve kaçak sarayı yaptığınız işlerde rant var  verdiğiniz yandaş kişiler bir konuşsa kaçacak yer bile  bulamayacaksınız İslam gibi kutsal bir dini çıkarınız için kullanmaktan sıkılmıyor günahtan korkmuyor cebinizi dolduruyorsunuz. Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk olaylarında şaibeli oluyorsunuz muhalefet halka bir şeyler vaat edince kıyametleri koparıyor kaynağını soruyorsunuz. Size tek bir kaynak devletten hiç kimse  para çalamayacak yolsuzluk olmayacak halkın parası halka ulaşacak.

                      Sevgili okurlarım sayın Kılıçdaroğlu bir dört yıl diye yalvarıyor daha özgür bir ülke için insanların yoksullukla boğuşmayacağı bir dünya için dört yıl istiyor on iki yıl bunlara katlananlar dört yılı çok görmemeli. Bunların cemaate verdiklerini CHP si vermeyeceğine göre kaynak aramasına gerek yok ülkenin yönetimine adam gibi adam lazım kaynak sorunu yok israfı önleyen bir iktidar emeklilere iki maaş ikramiye neden veremesin?
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5259