NEREYE GİDİYORUZ‏

Sevgili dostlarım ülke on bir yılda ne hale getirildi etrafımızda bir tane komşu

  Sevgili dostlarım ülke on bir  yılda ne hale getirildi etrafımızda bir tane komşu  dost ülke bırakmadıkları gibi yurt  içinde de düşman üretiyorlar. Dün  can ciğer oldukları kişilerle bu gün  kanlı bıçaklılar. Peki neden sebep? Defalarca yazdım Amerika  Fetullah   hocayı ülkesinde esir tutuyor. Kendi çıkarları söz  konusu oldu mu cemaati devreye sokuyor. Ülkemiz ile çelik çomak oynar gibi oynuyor. Yüzlerce yazarı, çizeri, generali düzmece delillerle  içeri attırıyor. Şimdi de iktidarın yolsuzluklarını ortaya çıkarttırıyor. Neden Amerika sayın başbakanın terör örgütü İslamcı  el-kaideye silah yardımı yaptığını tespit ediyor  ve Tayip beyin kalemini kırıyor. Bu iktidarın Suriye politikası ülkemizi çıkılmaz bir yola koydu. Bir düşünün dünün kardeşleri  bu gün düşman oldu.

                          Sayın başbakanım siz dindar nesil yetiştireceğim diye işe başladınız yaptıklarınız icraatlarla gençlik dinini soyuyor. Cemaatin  üstüne gitmenizi millet çıkarlarınız ortaya  çıktı, yolsuzluklar ispatlandı diye düşünüyor. Polis polisi yargı  yargıcı kovaladığı bir ülke var mı? insanları bizden olan ve  olmayan  diye ikiye ayırdınız yetmemiş gibi şimdi de sizden olmayan polis müdürlerinin savcıların peşine düştünüz. Hukuk denen kavramı hiç anlamadınız ona saygı duymadınız. Bir gün size de lazım olacağını düşünmediniz istenmeyen kararlar için verenleri  görevden aldınız bu tutumunuz çok tehlikeli  güçler  ayrılığını ortadan kaldırdığınız gibi şimdi de gerçekleri ortaya çıkaranları  kaldırma peşine düştünüz. Sizlerin bu kayıkçı kavgası ülkemi karanlığa sonu belli olmayan yola götürüyor.  Suçluluk duygusu ile yapmış  olduğunuz her iş elinize ayağınıza dolanacak  bu millet sormasa bile yüce Tanrım zamanı geldi mi mutlaka soracak.

                                      Sevgili okurlarım sayın başbakan suçlular yargı önüne çıkmasın diye akıl almaz işlere baş vuruyor. Bu işi bile mağdurmuş gibi göstermeye çalışıyor artık buna inanmayın mart seçimlerinde sakın ola oy  vermeyin. Devletin en seçkin  kurumlarını millete suçlu imiş gibi göstermek  isteyen bir zihniyetin millete verecek hiçbir şeyi kalmamıştır. Son sözü sizler söyleyeceksiniz inşallah timsah göz yaşına kanmazsınız. Sevgilerimle. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9037