NİYETİNİ AÇIK SÖYLE‏

Merhaba sevgili dostlarım gün geçmiyor ki ülkede bir sorun çıkmasın asıl sorunların unutulması için sayın Başbakan elinden ne geliyorsa yapıyor

  Merhaba sevgili dostlarım gün geçmiyor ki ülkede bir sorun çıkmasın asıl sorunların unutulması için sayın Başbakan elinden ne geliyorsa yapıyor, şimdide kız çocukların erkek çocuklarla aynı evde ve girişi kapısı aynı olan yurtlarda kalamaz diyor. Ya arkadaş senin başka işin gücün yok mu, geldiğin günden bu güne bayanlar la uğraşıyorsun yok doğumdu, yok türbandı, yok okuldu, v.s v.s  asıl işini yapamama eksikliğini bunlarla mı kapatmaya çalışıyorsun? Dolar iki bin lirayı geçti diş borç beş yüz milyara dayandı, icrada ki dosyalar beşe katlandı, fakülteler özgürlük diye ayaklandı, P.K.K açılımın kandile tosladı, ekonomi dibe dayandı senin işin bunları güzelleştirmek olmalı iken sen olur olmaz şeylerle gündemi değiştiriyor beceriksiz politikalarınız yüzünden ülkenin asıl sorunlarını saklıyorsun. Bu yaptığınız işler ne adil nede adaletlidir ağzından bir kez islamı düşürmüyorsunuz  buna rağmen İslam ın emirlerini yapmıyorsunuz. İslam demek baş örtmekle namaz kılıp oruç tutmakla , milletin parası ile hacca gitmekle olmuyor. Ülkenin sorunlarını saklamak için, milletin önüne tartışmaya açık konular getirip onlar oyalamak doğru değil.

              Sevgili Artvin Post okuyucuları yalanı bu kadar güzel konuşan ikinci bir iktidar dünyada yok, şimdide dağda yaşayan  p.k.k lılara bütçe ayırmışlar, kimin parasını kime ayırıyorsunuz onlar orya çıkarken size veya bize sordular mı, giderken para mı verdinizde dönüşlerinde bütçe ayırıyorsunuz  bakın beyler onlar terörist siz ne verirseniz verin ne derseniz deyin, ne kadar dile dökerseniz dökün onlar mesleğinden vazgeçmezler teröristlik onların işi siz siyaseti bıraka bilir misiniz? Bunca yalanı, kadınları sömürmen, insanları ayrıştırman hepsi siyasi çıkar için değimli?. Bakın sayın Başbakanım ne ilk açılımınız ne son açılımınız bunları mutlu etmez sarı öküzü verdiniz adamlar diğerlerini de istiyor bunu önüne geçmenin tek yolu kaldı oda siz siyaseti bırakacak , hükümetten istifa edeceksiniz, bu güne kadar ülkeye vermiş olduğunuz zararlar yeter artık son verin bu işlere ve köşenize çekilin.

             Sayın Başbakanım kız çocukları erkek çocuklardan ayırmanızın nedeni nikahsız olmalarımı yoksa ahlakı yönden mi veya gündem değiştirmek için mi? birden fazla evli olan bay veya bayan evlerde nasıl yaşıyor onlarda bir düzenleme getirecek misiniz? Hukuk devletinde bir erkek resmi nikahla ancak bir kadın ile evlenebilir, oysa bizde hem resmi nikahlı hem de nikahsız birden çok kadınla yaşayanlar var siz çoluk çocukla uğraşacağınıza  ahlak dışı olan bu tür beraberliğe bir son verdirin. Arabistan da kadınların araç sürmesi yasak bu uygulama bizde ne zaman başlayacak, içinizi artık boşaltın nasıl bir rejim, nasıl bir halk ne tür bir ülke düşülüyorsunuz bunu söylemenizin artık zamanı geldi millete hap gibi olmazları yutturdun şimdide asıl olan niyetini ve yıllardır  özlem duyduğun düzeni  açıkla hem de hemen seçim zamanı diye susma, müslüman adam düşüncelerini şahsı çıkarları için ertelemez, yalan konuşmaz, gündem değiştirmez, daldan dala konmaz, yarınlarda bizleri neler bekliyor açık ve net söyle sayın Başbakanım  arz ederim..       

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8715