O BENİM SEVDAM

Merhaba sevgili okurlarım on kasımda anıt kabir insanlarla dolup taştı tarihte ilk defa zamanından geç kapatıldı müsaade etselerdi sabaha kadar ziyaret sürerdi .

Merhaba sevgili okurlarım on kasımda anıt kabir insanlarla dolup taştı tarihte ilk defa zamanından geç kapatıldı müsaade etselerdi  sabaha kadar  ziyaret sürerdi . artık millet  tehlikenin farkına vardı okul kitaplarında ve ortak bir çok yerde Atatürk ismini de resmini de çıkarıp halka unutturmaya çalışan kişiler fena tosladı , halk her zaman kinden daha arzulu ve özlemle Atasına koştu. Ben Atamızın 75. ölüm yıl dönümünü şükran la anıyor, tüm varlığımızın onun 57 yıllık kısa sayılacak ömründe yaptığı savaşlarda kazandığı muhteşem zaferlerine , olağan üstü mücadelerle yaptığı devrimlerine borçlu olduğumuzu  bir kez daha halkımla paylaşıyorum. Ona karşı olan gericiler, yobazlar, devrim ve cumhuriyet karşıtları  onun yaptıklarını inkar edebilirler , bu onların ayıbı ve islamiyette yeri olmayan nankörlük suçudur. İslam dininin temel kuralı her şeyden önce hakkı savunmaktır . haksızlık yapanlar, çamur atıp, iftirayı meslek olarak sayanlar İslamın tarif ettiği gerçek dindar olamaz.

            Evet sevgili dostlarım şunu çok iyi bilin ki o tür düşünce sahibi insanlar dindar değil, dincilerdir, din tacirleridir. Halkı yüce  Tanrım ile aldatanlardır. Bu güne gelinmiş ve ülke olarak müslüman kalınmış sa  Atatürk ‘ün kurmuş olduğu laik Türkiye cumhuriyeti sayesindendir. Kurulduğu günden bu güne bu cumhuriyeti yıkmak isteyenler olmuştur ama bu iktidar kadar ileriye gidememiş, bunlar kadar nankör olmamışlardır. Atatürk o günü bunları bir gün ülkesi yaşayacağını anlamış ve istikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktır sözünü kullanmıştır . Atatürk 90 yıl önce Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir diyerek ülkede birliğin be beraberliğin sağlanmasına sağlamıştır. Gelinen noktaya bakın ki bu günün iktidarı Türk kelimesini ağzına alamıyor Türk milleti diyemiyor peki neden ?.

          Değerli dostlarım Atatürk’ün kurmuş olduğu laik cumhuriyet bu gün düşmanca, kurnazca, sinsice yıkmaya çalışıyorlar, amaçları millet kavramını ortadan kaldırmak milleti ümmet yapmak istiyorlar. T.C siliniyor Atatürk adı devlet nişanlarından ve madalyalardan kaldırılıyor dur denmese paranın üstünden de kaldıracaklar, ama şunu bilsinler ki her ne yaparsanız yapın artık zamanınızı daralıyor millet çirkin yüzünüzü ve kara düşünceniz çözdü mart seçimlerinde sizi sandığa gömecek, Atatürk ise hep gönüllerdeki yerini sürdürecek. Bizleri  hapse atabilir, işimizden çıkarabilir, maliyecilerinizi üstümüze salabilirsiniz ama Atatürk sevgisini yüreğimizden çekip alamazsınız .çünkü o yaşam, o adam , o benim  SEVDAM.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5204