OLACAK İŞ DEĞİL

Sevgili dostlarım seçime kısa bir süre kala alanlar doluyor taşıyor

 Sevgili dostlarım seçime kısa bir süre kala alanlar doluyor taşıyor yalanlar havada uçuşuyor hele başbakanın ben yetmiş altı milyonun başbakanıyım demesi, bir yıl önce benim yüzde ellimi evlerde zor tutuyorum demesini unutması insanlara durgunluk veriyor üstüne üstlük  bu seçimlerde birinci parti olmaz  isem istifa ederim demesi bana göre seçmenlere ve bu halka saygısızlık değil mi? son aylarda gelişen olaylar dünyanın  en çağ dışı ülkesinde gelişse ve nedeni oranın başbakanı olsa binde bir oy alamaz. İnsanlar sokağa dökülmüş, birbirlerini boğazlayacak hale gelmiş, hırsızlık, yolsuzluk tavan yapmış  Müslüman Müslümanı öldürüyor bizim hükümet arasında taraf oluyor, hak hukuk, insan hakları, demokrasi, özgürlükler aranır olmuş ülke  ayrılığın içine düşürülmüş tüm bunlara  neden olan başbakan çıkmış birinci parti olamazsam istifa ederim demesi milletle alay etmek değil de nedir?

                           Ben ülkemde tüm olumsuzluklara rağmen halkımı sağ duyulu olmaya davet ediyor  hakları olan tepkiyi sandığa yansıtmalarını kendileri ile dalga geçen başbakana  seçim sandığında iyi bir ders vermesini arzuluyorum. Ortamın  karışmasından, insanların sokaklara dökülmesinden, gencecik çocukların şiddete maruz kalmasından çıkar uman bu iktidara seçim malzemesi olmayın. Birbirinizi kırmayın  bir olun, dik durun, inançlı davranın ve sandıkta gereken cevabı bunlara oylarınız ile verin bunu kendiniz için geleceğiniz ve geçmiş Atalarınız için yapın.

                                       Sevgili okuyucularım Artvin ili aydın insanların yoğunlukla yaşadığı bir bölge burada hiçbir ilçe AKP sine  verilmemeli. Bir ilk  başarılmalı makarna ile iki torba  kömüre kanmamalı.  Kan ağlayan ülkemiz bu insanlardan kurtarılmalı bunu da oylarınız ile yapmalısınız. Ben tüm samimiyetim ile yazıyorum bu iktidara bu millet iyi bir seçim dersi vermez ise bu ülkede olmaz denen her işe bu millet şimdiden kendini alıştırsın. Allahın rahmetine  kavuştuğu zamanda bu ülkenin oluşumunda  ölen Atalarına ne söyleyeceğinin  hesabını da ölmeden yapsın. İslam dininde nankörlük, hırsızlık, yalancılık, çıkarcılık, bölücülük yok. Hoş görü  denen kavramdan uzak duranlar bu seçimde mağlup olmalılar. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4100