OLMAZ‏

Sevgili dostlarım son on iki yıldır ülkenin başına gelenler inanın yüzlerce yıllık tarihimizde başımıza hiç gelmemişti.

  Sevgili dostlarım son on iki yıldır ülkenin başına gelenler inanın yüzlerce yıllık tarihimizde başımıza hiç gelmemişti. Adamlar değer taşıyan , manevi üstünlüğü tartışılmayan her şeyi yerle bir ettiler. Eskide örf ve adetlerimiz vardı, bizlere emanet edilen bayramlarımız, namus kabul edilen  Bayrağımız vardı ve en sonunda bayrağımız göklerden indirildi üç beş haine açılım hesabı ile feda edildi. Diğer değerler daha önce hal edilmişti. Bu iktidar Türk milleti demekten azap duyduğunu biliyorduk ama en son gelişen olaya  göz yumacaklarını düşünmüyordum. Terör örgütünün yapmış olduğu bu kahpelik ilk değildi daha önceleri de buna benzer bir çok olumsuz işler yapmışlardı, ama açılım sekteye uğramasın umutları ile susuyorduk artık susmak ülkeye ve her ferdin kendisine ihanettir diyor ve iktidarı istifaya davet ediyorum. Sarı öküz hikayesini bilirsiniz sayın Başbakan daha önce yapılan işlere göz yumarak bu öküzü vermişti. Bakalım nelere göz yumulmuş. Önce ülkenin en önemli  askerlerini terör örgütünün sözde liderinin ifadesi ile içeri aldılar. Habur sınır kapısında törenle karşılandılar otobüsün üstünde tur attırdılar, siz Kürtlere devlet vermezseniz onların işine karışırsanız bizde Diyarbakır’a karışırız diyen Barzani yi genel kurullarında ağırladılar, P.K.K nın uzantısı olan partinin kongresinde Ankara nın göbeğinde bayrağımızı indirdiler, Oslo denen yerde ele  başları ile görüşüp , bebek katilini kurtarıcı yaptılar, akıl hocaları tuttular onlarda p.k.k zulme karşı mücadele ediyor demediler mi, kürtlere hoş görünmek için Türk yoktur demediler mi, İmralı da yatan caniyi şımartıp Kürtlerinde, Türklerinde başına bela etmediler mi.

               Evet tüm bu yazdığım şeyler daha yüzde biri Başbakan sahsı çıkarı uğruna vermiş olduğu ödül ülkenin onurunu kaybetmeye neden olmuştur tüm Dünya bizleri izliyor ve içlerinden oh olsun diyor bunu her kes görüyor bir tek Başbakan görmüyor görse bile umursamıyor çünkü o tek şey düşünüyor kendisini cumhur başkanı olarak görmek. Şimdi soruyorum bir ülkeye bu denli zaman kaybettiren, o ülkenin itibarı ile oynayan ,milleti ayrıştıran biri cumhur başkanı olsa ne olur olmasa ne olur. Diyarbakır hava üssüne adamlar ellerini kolların sallayarak giriyor bayrağı indiriyor Başbakan kıyamet koparıyor askerlere hesap soracağını söylüyor yalandan bir şeyler ya arkadaş bu askeri sen bu duruma getirmedin mi, açılım zarar görmesin diye onlara susma ve görmeme emrini sen vermedin mi, kuzuyu kurda teslim edeceksin sonra çoban nerde diye bağıracaksın bir dünyaya bak sizin gibi birsi daha var mı varsa o ülkenin Başbakanı mı .kapı komşumuz Gürcistan bile en büyük  Gürcistan diye toplantısını açarken sizin ağzınızdan bir defa olsun Türkiye ve Türk milletti  sözü çıktımı. Atatürk gibi dünyanın kabul ettiği lideri tanımayacak , onun gençleri bıraktığı bayramlar dahil tüm  değerleri hiç sayacak ve ondan sonra onun oturduğu koltuğa talip olacaksın yok böyle bir şey her kesin bir sabrı vardır size on iki yıldır bu millet tahammül etti artık edemez etmemeli.

                     Sevgili dostlarım T.C sözünden rahatsızlık duyan onu bir çok yerde kaldıran birinin bu ülkeye cumhur başkanı olması sizleri rahatsız etmeyecekse  söyleyeceğim bir şey yok. İslam dini gibi dünyanı en saygın dinini sahsı çıkarı için kullanan ama hoş görü ve adaletli olmayan, insanları benden olan ve olmayan diye ayıran birinin cumhur başkanı olması İslamiyete uygun diyorsanız yine söyleyeceğim bir şey yok. Ben tek şey söylüyorum bu ülkeye cumhur başkanı olacak kişinin adil ve adaletli olması, kimsenin dinine ve ırkına bakılmadan her kesi kucaklayan , ülkenin onurunu kendi onurundan üstün gören biri olmalı. Ülkenin göbeğinde bayrağımızın indirilmesine neden olan işleri yapan hiç kimse bu ülkede cumhur başkanı adayı olamaz.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8187