ONAY VERME?

ONAY VERME?
 Sevgili okuyucularım çok merak ediyorum AKP si sokaklarda yolsuzluklardan yasaklardan  nasıl söz edecek şu an tüm bunlar zirvede. İnanın toplum tam anlamı ile dejenere  oldu. Milli ve manevi değerlerimiz yolsuzlaştırıldı. Kaçakçılık, sapıklık, kadına şiddet, fuhuş, kumar, uyuşturucu, rüşvet, torpil, yolsuzluk, iftira, baskı, zulüm kul hakkına tecavüz kamu malına  el uzatma lüks israf, din sömürüsü, gasp, görgüsüzlük  v.s. v.s. zirve yaptı. Dini siyasete alet ettiler bunlar ilk iktidara geldiğinde beş vakit namazı kılanların oranı %40 idi  şimdi %18 e indi. Bunun en büyük suçlusu AKP iktidarıdır. Çünkü koltuk için dini kullandılar bakara makara sözcükleri ile alay ettiler.

                       Evet kendileri söz verdiler kendileri ihlal ettiler teröristlerle masaya oturan  için ne dediler biliyor ondan sonra ne yaptıklarını da biliyorsunuz. Başbakan bile ülkenin doğusu ve güney  doğusunda devlet gücünü kaybetti diyor ve bu millet bunu sorumlusu sizlersiniz diye sandıkta cezasını veremiyorsa ben ne yapayım soruyorum sizlere ülkede bozulmadık  dejenere edilmedik işgal edilmeyen tek bir kurum kaldı mı tüm bunlar düşünülerek seçim sandığına gitmeli.

                          Sevgili okuyucularım suçları ve suçlulara oy vermeyin onların savunmayın. Bunlara destek olmayın hepinizi görüyor tanıyorum hiç biriniz mutlu ve huzurlu değilsiniz yüzünüz gülmüyor inanıyorum ki böyle bir yöneticilerin eli altında yönetilmeyi hak etmiyorsunuz bunu sizlerde biliyorsunuz. Artvin halkı AKP sinin kurallarına uygun bir halk değil onların suçlarına ortak olacak seçimde destek verecek insanlar hiç değilsiniz onun için sizlerden istirham ediyor tarihi 7  haziran seçimlerinde bu şımarık fodul iktidara onay vermeyin saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5177