ÖNCE VATAN

Merhaba Artvin Post okuyucuları biliyorsunuz hayat bir masal gibidir ,
Merhaba Artvin Post okuyucuları biliyorsunuz hayat bir masal gibidir , yaşam ise insanın doğum ile ölüm arasındaki süredir burada uzun yaşamaktan çok güzel yaşamak sağlıklı olmak barış ve dostluk içinde onurlu bir şekilde dünyamızdaki yaşam süremizi tamamlamak ilkemiz olmalı. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylar hepimizin onurunu kırmasına rağmen buna sessiz kalmak, içimize atmak, inadına iş yapmak asla doğru değildir. Evet sayın Başbakanın döneminde güzel işler yapıldı ama Başbakanın para ve sahsı birikimi olan kini öne çıkıp her şey ben bilir ben doğrusunu yaparım huvardalığı ülkemize  dış politikada büyük zarar vermiştir, adil ve adaletli olmayışı, insanları ırkından ötürü ötekileştirmesi ve kendinden başkasına saygı duymaması insanların bir birine güvenmemesine neden olmuştur. Bırakın insanları devletin birimler bile bir birine güvenmiyor polisi mit takıp ediyor mitte polisi resmi daire diye bir kurum yok gibi her kes kafasına göre iş yapıp ülkenin çivisini çıkmasına neden oluyor. Devleti yönetenlerin  bu gün ak dediklerine yarın kara demesi milletin dengesini bozuyor tüm olumsuzluklara rağmen bu millet yine bildiğinden vazgeçmiyor uç kuruşluk çıkarı uğruna ülkenin uçuruma gitmesini seyrediyor.

                     Sevgili okuyucularım ırkınız, cinsiniz, cibiliyetiniz, partiniz, dünya görüşünüz, dininiz,  takımınız  beni bağlamaz tam tersine saygı ile karşılarım ama söz konusu tüyü bitmemiş yetimin ve Türkiye Cumhuriyetinin geleceği oldu mu  susmam mümkün değil konuşur, yazar ve kızarım . şu an dünyada görülmemiş bir sistem ile yönetilen tek ülkeyiz yönetim şekli TAYIBİZİM bu sistemin devamı ve garantisi için her türlü yalanla, paralar harcamalarla, adaletsiz bir yarışla cumhurbaşkanlığı seçimine gidiyoruz bu Pazar günü ilk defa oylarımızla ülkenin  en önemli makamına  üç adaydan birini seçeceğiz vatandaşlarımız duyguları ve hisleri ile hareket etmemeli ülkemizin itibarı,  geleceği, laik  cumhuriyeti ve çağdaş yarınlarını. Düşünerek kendisinden çok yarınların Türkiye si  için oy vermeli bu seçim aynı zamanda rejimin ömrünün  oylanacağı bir seçim olduğunu da unutmamalıyız. Evet  on iki yıl A.K.P si iktidar birleri çok zengin oldu diğerleri yoksuzlaştı her dönem kendi zenginini yarattı bunlardan vazgeçtik artık şimdi bir devrim gerçekleşmek üzere bu devrim millet için olmadığı için karşı devrim diye tarih sayfalarında yerini alacak  Tayyip Erdoğan cumhur başkanı seçilirse şımarması tavan yapacak işte o zaman olan ülkemize ve laik cumhuriyetimize olacak buna bu millet müsaade edecek mi bilmiyorum ama umudumu da kaybetmek istemiyorum.

                  Değerli dostlarım çok zor şartlarda kurduğumuz ve değer verdiğimiz tüm şeyler tek tek elimizde çıktı çıkıyor  ülkede güçler ayrılı yok, sevgi saygı yok, inançlar çıkarlar dönüşmüş, etrafımızda komşu ülke kalmamış, terör devlete ortak olmuş, diplomatlarımız rehin alınmış, bayrağımız indirilmiş, T.C silinmiş, askerimizin başına çuval geçirilmiş,Amerika denen devlete mahküm edilmiş, polislerimiz sorgulanıyor, askerimizin  guru ile oynanıyor. Bu sayfalar sığmayacak kadar olumsuz   gelişmeler yaşanılıyor ve bunu devamı için Tayyip Erdoğan cumhur başkanı olmak istiyor meydanlarda kutsal kitabımız ile dolaşıp sizleri kandırmaya çalışıyor , yalanla, dolanla, soygunla karşınıza çıkabiliyor sizde buna alet olup oy verecekseniz benim  yapacağım ve yazacağım bir şey yok ALLAH hepimize akıl versin diyor ve saygılar sunuyorum.      
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5321