ONDA DOSTLUK YOK?

Merhaba sevgili okuyucularım içimiz kan ağlıyor
Merhaba sevgili okuyucularım içimiz kan ağlıyor  p.k.k denen cani örgüt bir teğmenimizi ve bir uzman çavuşumuzu şehit etti ben şehitlerimize Tanrıdan rahmet acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Evet küskünler gurubuna sayın cumhur başkanımız Abdullah Gül ve eşi de katıldı özellikle Abdullah Gül’ün eşi vefasızlığa ve İslam alemine yapılan haksızlığa değinerek Tayyip Erdoğan beyden duyduğu rahatsızlığı belirtip bunları hak etmedik dercesine isyan bayrağını açtı. Evet doğru sayın gül cumhur başkanlığı süresi içinde Başbakanın ve A.K.P sinin Çankaya şubesi gibi çalıştı önüne gelen her şey imzaladı açılım denen yıkım projesine bile onay verdi kendileri hiçbir şey üretmeden Tayyip beye nöter görevini icra etti. Abdullah bey Tayyip Erdoğan’a o kadar bağlı idi ki  baro başkanının konuşması esnasında rahatsızlık duyan sayın Erdoğan salonu terk ederken Cumhur başkanı Abdullah Gül’e bile kalk hade gidiyoruz talimatı ile oturduğu yerinden kaldırdı oysa makam olarak Abdullah Gül en üst yerde idi ama makamı değil Tayyip beyi temsil ettiği için hiç düşünmeden yerinden kalktı bu bilinen olay bilmediğim yüzlerce işe imza atıp yasal mı değil mi millete yarar mı yaramaz mı demedi imzaladı Tayyip beyin bir dediğini iki etmedi. Hal böyle olunca ve şimdi unutulunca ve önü kesilince isyan etmeye konuşmaya, vefasızmış demeye başladılar oysa Tayyip beyimize değil de Devlet ve millete hizmet etse başbakanın yanlış projelerine dur dese bu gün isyan etmeyecek Tayip bey’in gazabına uğramayacaktı.

                       Sevgili dostlarım büyük devletlerin dostu olmaz çıkarı olur derler bu söz çok doğru bir söz  benzetmek gibi olmasında bu güne kadar ne yurt ta ne de dünyada Tayyip beyin dostu hiç olmadı onun çıkarı varsa dost gözüktü çıkarı yerine gelince de silip attı örnekleri ortada cemaat, P.K.K,  Suriye lideri  Esat, Abdullah Gül, istifa verdirdiği bakanlar, daha bunlar gibi niceleri . özellikle Cumhur başkalığı için başlattığı açılım sayın Erdoğan cumhur başkanı olduktan sonra son buldu iki fidanımız şehit düştü. Gelişme nasıl yaşandı seçim süresinde bayrağımızın indirilmesine bile  ses çıkarmayan  Tayyip bey  askerimize ilk kurşun sıkan teröristin Diyarbakır ilimizin Lice ilçesinde sözde şehitlik diye yaptıkları  mezarlıkta dikilen heykel günler öncesi hazırlanmış, alana götürülmüş üstü bez parçası ile örtülmüş mahsun kormaz denen katilin ölüm yıl dönümünü beklemeye başlamışlardır devlet bunların hepsini biliyordu ama ses çıkaramazdı çünkü cumhur başkanlığı seçimleri vardı Tayyip bey oy alması için açılım bahanesi ile talimat vermişti ne yaparsa yapsınlar ses çıkarmayacaksınız denmişti ve de öyle oldu . şimdi gelinen noktaya bakın seçim bitti Tayyip bey cumhur başkanı seçildi ve talimatı verdi gidin heykeli indirin indirmesine indirdiler de sonuş ne oldu iki fidan gibi Mehmetçiğimiz şehit oldu. Şimdi soruyorum Tayyip bey o çocuklarımız neden öldü niçin işin başında önlem almadınız da heykel o yere dikildi sizin için insan canı ne demek bunu bir açıklayın lütfen.

                Değerli dostlarım açılım, dost, Tayyip beyin en yakınında ki kişiler v.s v.s hepsi bitti artık tek kendisi var birde başbakan atayacağı kişi onu da hedefe ulaşacağı ana kadar kullanacak sonra diğerleri gibi atacak işte bu adamı biz ülkenin bir numaralı koltuğuna otur tuk. Yarın bu günler aramak istemiyorsak artık yalnız tek sansımız olan 2015 genel seçimlerinde bunları tarih sayfalarına gömmek,A.K.P sini siyaset arenasından dönmemesi gereken şekilde yok etmek gerek sandığın içinden çıkarmadan bu ülkenin yüzü gülmez benden yazması.  Beraber ıslandık biz bu yollarda şarkısı artık bitti çünkü hiç kimse onun yanına yanaşamayacağı  için beraberde  ıslanamayacak yılların yoldaşı Abdullah  Gülü bir kalemde silip atan biri için dostluk yok sahsı çıkar var bu böyle biline. Artık ona eski değil yeni dostlar gerek onu tanıyor biliyorsunuz yarın sizde unutulmak istemiyorsanız bu günden onunla olan dostluğu gözden geçirin.  
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5205