ONLAR MUTLU.

ONLAR MUTLU.
Sevgili okuyucularım artık söz siz vatandaşlarda ülkemizi tek Ada`ma zorunlu kılan anayasa değişikliği Meclis`ten geçti devlet Bahçeli neden böyle bir iş yaptı bu güne kadar net olarak anlaşılmadı . Nisan ayında yapılacak olan referandumla halkın oyuna sunulucak. Bu gelişmelerden iktidar partisi ve Başbakan memnun sayın Bahçeli memnun sayın Cumhur Başkan`ımızda memnun Yanlız Bahçeli beye karşı ülkücü camia çok mutsuz . Ülkenin bütün kurumlarını tek bir kişiye teslim ederek kendi seçmenine ihanet eden sayın Bahçeli`yi tarih Nasıl yazacak merak ediyorum . Tüm dünya bizi izliyor bu çağda Türkiye nerye gidiyor diye endişe duyuyor bizi sevdiklerinden değil tabi bunlar ama merak ediyor .
Sayın Bahçeli politik hayatınız süresi üreteceğiniz hiç bir iş ve sözünüzü yok mu idi de sürekli AKP sine destek oldunuz onların size ve milliyetçiler için söyledikleri sözleri unuttunuz sizi siz yapan seçmenlerin feryadına kulak tıkadınız koş koca bir camianın moralini bozdunuz o insanlar bu yaptıklarınızı hak eden insanlar değildi peki neden yaptınız?. İnsan oğlu bu işte büyük iyilik gördüğü kişilere genellikle nankörlük eder sizde bunlardan biri oldunuz sayın Bahçeli . Şimdi merak ediyorum referandum süresi boyunca dolaşacağın meydanlarda kime hitap edeceksiniz?. Seçmenlerinizin büyük bölümü sizin gibi düşünmüyor rejim değişikliğine onay vermiyor . 
Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım bu referandumda sonuç ne çıkarsa çıksın bu milletin birliği zarar görecekler üç beş kişi bu gün için Mutlu ama yarın onlarda pişman olacak toplum mutsuz iken yönetenlerin mutluluğu akıl alacak bir iş değil bu ülke bu kadar ucuzumu . Dünü unutanlar bu vatan için şehit olanlar düşünülmeden kendi mutluluğunuzu yaşıyor olmanız şehitlerimizi bunca yılda sonra bir kez daha öldürdünüz. Üstünde yaşadığınız ve yönettiğiniz bu toprakların kurtuluşunda hiç bir emeğiniz yok emeği olanların bu cumhuriyeti Kuran`ların bu günleri hazırlayanların emeğine göz diktiniz mevcut sistemden rahatsız oldunuz şimdi değiştirmek için çaba harcıyor ve Mutlu olacağınızı sanıyorsunuz size bir şey söylüyorum düşüncenizi oylayacak olan bizleriz evet diyecek olanda hayır diyecek olanda Mutlu değil ve sonuç ne çıkarsa çıksın Mutlu olamayacak.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4757