OY VERMEYİN BUNLARA‏

Merhaba sevgili okuyucularım seçim beş ay kaldı partiler yavaş. yavaş adaylarını belirliyor bu seçimin ..

          Merhaba sevgili okuyucularım seçim beş ay kaldı partiler yavaş. yavaş adaylarını belirliyor bu seçimin önemini bilmeden seçime girmenin bir önemi olmadığını düşünüyorum parti örgütleri aday belirlerken yalnız başkan olacak kişiyi öne çıkarma yarışındalar oysa vitrin çok önemli başkanın çalışacağı kişiler en az başkan kadar donanımlı , halk arasında sevilen , beceri sahibi kişilerden olmalı . Artvin genelinde pek sıkıntı yaşanılacağını sanmıyorum ama iktidar partisi her türlü devlet imkanlarını arkasına alacağını, insanları iş vaatleri ile kandıracağını daha adayları belli olmadan yapmaya başladılar bunlar hiçbir konuda adil ve adaletli olmadığı gibi eşit şartlarda yarışalım düşüncesinde de olmayacaktır. Benim tanıdığım ilçem Hopa da bir  çok insanı iş umutları ile A.K.P sine kayıt yaptılar küsen insanlar tarihi hata yapıyor o parti ye gönlü olmamasına rağmen ağzına sürülen bir damla bal onları umutlandırıyor oysa doğrusu bu değil adamların düşüncesi C.H.P belediyesi oğluma, kızıma veya bana iş vermedi başka çarem yoktu onun için kayıt oldum  diyor. Hopa belediyesinin kapasitesi belli çalıştıracağı miktar kadarı zaten var bunun yanında bir sürü iş yerleri oluşturdu burada yüzlerce insan çalışıyor yetmez mi .

              Değerli dostlarım ülke öyle bir sıkıntı içindeki bunu görmemek körlükten beter iş bu halde iken insanların iş bahanesi ile saf değiştirmesi çok yanlış bunların iktidarı devam ettiği süre karanlık günler giden yoldan geri dönemeyiz yarın keşke aç kalsam da bunlar oy vermesem demek istemiyorsanız bu günden akıllı olmalı , bu partiden ve içindeki insanların zihniyetinden uzak durmalısınız. Önceliğiniz siz olmamalı, ülkenin içindeki  sorunlardan nasıl kurtuluruz , elimizden alınan değerleri yerine nasıl koyabiliriz , düşman edilen komşularla ilişkilerimizi nasıl düzeltir, tehlikede olan laik cumhuriyetimizi , bölünmez bütünlüğümüzü ne şekilde güçlendirebiliriz düşüncesi taşımalıyız.

             Sevgili dostlarım inanın bu insanlar mart seçimlerini kaybetsin o zaman ülkede çok güzel şeyler olacak en önemlisi de dünyada kaybettiğimiz imajımız yeniden kazanacak, insanların özgürce yaşamasının önü açılacak, kişiler biat etmeyecek birey olacak. İşte tüm bu güzel şeyler sizlerin vereceği oyla olacak bu ülkeyi bize emanet eden Atalarımızın hatırına vermeyin oy demokrasi dediler kendileri için kullandılar, ülkeyi ayrıştırdılar  , Türk kelimesini öcü gördüler, terör örgütüne yaranmak için andımızı ırkçı buldular kaldırdılar, Amerika’ya keyif bağışlamak için savaşmayı göze aldılar içimizdeki terör örgütü ile poz vermeye başladılar, insanların demokratik tepkilerine biber gazı ile cevap verdiler bunlara oy vermemek için ben size binlerce neden gösterebilirim siz vermek için tek bir neden gösterebilir misiniz.?.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8823