OY VERMEYiN YETER

Merhaba sevgili dostlarım Orta doğu tam anlamı ile kan gölüne döndü bir taraftan Muslüman diğer bir Müslümanı boğazlarken diğer taraftan İsrail Filistini işkal etmekle çoluk çocuk demeden kırıyor tüm bunlar yanı başımızda yaşanırken dünya lideri başbak
Evet çıkıyor televizyonlara atıp tutuyor, bağırıyor , çağırıyor somut hiçbir şey yok. Ufak tefek demeçler veriyor ama içindeki sözleri daha önceden İsrail biliyor siz bakmayın van minut  kabadayılığına o bile hazırlanmış bir senaryo idi. Soruyorum Filistin liderine ey Abbas sen Tayyip le iftar yaparken devletin kanlar içinde hal böyle olunca boğazından lokma nasıl geçiyor.  Tayyip Erdoğan rehin alınan 49 vatandaşına ne yaptı da sen  ona bel bağlıyorsun ey Abbas. Evet ülken kanlar içinde sen Türkiye de  artistlerle poz veriyorsun neşe içinde gülüyorsun hiç mi  vicdan sahibi değilsin anlamıyorum.

                       Sevgili okuyucularım öleninde öldüreninde Allahu ekber  dediği bir dünyaya geldik bakın Irak, Suriye , mısır, ve diğer islam ülkelerine huzurlu barış içinde yaşayan biri var mı?.  İsrail savunma hakkım diye Filistine kan kusturuyor Almanya ve Amerika hak veriyor biz ise kalmışsız bir beceriksiz yüreksiz kişilerin eline vır vır konuşuyoruz. Ben İsrail devletinin yapmış olduğu bu katlıyamı  naletliyor  onu destekleyen diğer devletleri de kınıyorum. Sayın Orta doğunun eş başkanı olduğunu söyleyen Başbakanımızı da  sus artık hiç konuşma konuştukça küçülüyor küçüldükçe ülkeme zara veriyorsun bir iyilik etmek istiyorsan çek git daha fazla itibarını düşürme bu memleketin bu memleketi atalarımız canları ile kanları ile kurdular senin hakkın yok bu vatanı çiftliğin gibi kullanmaya.

                      Evet zor bir coğrafyada yaşamak zorundayız dünyanın en güzel coğrafyasını beceriksiz gözü paradan başka bir şey görmeyen kişilerin yönetimi ile cehenneme çeviriyoruz önümüzde tarihi bir seçim var ya birey olarak yaşamaya devam edeceğiz yada Tayyip Erdoğan’ı seçerek  ona biat edeceğiz karar sizlerin. Ben yarınları gören biri olarak ve gazeteci kimliğimle okurlarıma sesleniyorum bu fırsat bir daha ele geçmez bu yönetimden ve düşünceden kurtularak onurlu bir kişi olarak yaşamak istiyorsanız on Ağustos günü sandığa gidin ve uzlaşmanın adayı olan Ekmeleddin beye oyunuz verin. Barışı, sevgiyi, dirlik ve birliği seviyor, ülkenin bölünmez bütünlüğüne ve laik cumhuriyetine gönül veriyorsanız bu ülkeyi Tayyip Erdoğan’ın yönetiminden kurtarın bunun için çok bir şey yapmanıza gerek yok sandıkta oy vermeyin yeter. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5163