OYLAR BÖLÜNMEZ‏

Sevgili dostlarım gün kaç kişiyiz deme günü değil. Sayısal hesabın peşinden koşanlar yarınlarda hesabını veremez duruma düşerler.

Ülkede tek güç benim hukuk, adalet, asker, polis, maliye, memur, işçi, Müslüman v.s. v.s. diyen bir başbakana karşı  var olma, ülkeyi aydınlığa çıkarma, raydan  çıkan demokrasiyi yerine koyma, güçler ayrılığını yaratma, ırkçılığa, ayrımcılığa karşı son vermek  için seçimlerin sandıkta birleşmeleri gerek. Tabela partilerine takılıp AKP sine  çalışılmamalı. Halk artık  şuna inanmalı bu iktidardan bu ülke kurtulmalı. Çünkü vermiş oldukları tüm sözler  yalan din sömürüsü ile bu güne kadar geldiler ama dinin ön gördüğü hiçbir şey yapmadılar. Tam tersi men ettiği her şeyi yaptılar. Örneğin yalan, nankörlük, ayrımcılık, suçlanan ama suçsuz  olduğunu ispatlamayan hırsızlık v.s. v.s.

                   Evet bende bir seçmenim  oyum AKP sine alternatif olan en güçlü parti CHP olduğu için vereceğim. Bu iktidardan bu ülke kurtulmadıkça insanlar özgür olmayacak özgür olmayan bir ülkede yaşayanlar farklı farklı düşünemeyecekler. Bu gün ortaya  çıkan tabela partileri sayısal hesabın peşine düşeceklerine  önce bu iktidardan kurtulma yollarını aramalı kurtulduktan sonra  kendilerinin savundukları işleri ortaya koymalı. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki düşündüğümüz   hiçbir işi bu iktidarın varlığından hayata geçiremeyiz ben elli yıldır tam bağımsızlığı, özgürlüğü barış ve kardeşliği savundum yine de savunmaya devam ediyorum ama sonuca gidemiyorum. Çünkü AKP si gibi din sömürüsü ile  yalanla halkı aldatan bir parti var önceliğim bundan ülkemizi ve halkımı kurtarmalıyım işte onun içinde  oyu bölmemeliyim.

                            Sevgili dostlarım bana kimse solculuktan söz etmesin solculuk bölücülük demek değil solculuk AKP sine yardımcı olmak hiç değil kitaplarda yazan sol orda kaldı  o sayfaları açacaksak önce bu iktidardan kurtulacağız. Bunun başka hiçbir alternatifi yok. Artvin vilayetinde Hopayı pilot bölge seçenler buradan reklamını yapıp var olduklarını göstermek isteyenler ben varlığınızla her zaman gurur duydum ama gün bizde varız deme  günü değil ülke elimizden çıkıyor bugün söylenecek  tek şey var  o da CHP sinde  güç birliği oluşturmak önce Hopa ile başlayıp tüm belediyeleri almalıyız  ondan sonra oturup konuşmalıyız.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8378