OYUN BOZULDU‏

Merhaba sevgili dostlarım akil adamlar iki aylık bir çalışma sonucu edindikleri izlemleri değil de p.k.k nın isteklerini rapor yapıp Başbakana sunmuşlar.

Merhaba sevgili dostlarım akil adamlar iki aylık bir çalışma sonucu edindikleri izlemleri değil de p.k.k nın isteklerini rapor yapıp Başbakana sunmuşlar. Ya arkadaş siz nasıl akil adam seçildiğiniz ortada bana göre akil adamlıkla hiçbir alakanız yok siz olsa olsa Sayın Başbakanın borozancısı olursunuz verdiğiniz rapor onunda hoşuna gitmedi çünkü siz raporu hazırlamadan millet kararını Taksimde verdi artık  önümüzdeki seçimler sonrası ne A.K.P si var nede bu iktidar. Şu an Taksimde yeni bir senaryo yazılıyor p.k.k lılar orda direniyor sanki ne istediler de olmamış gibi şimdi neden ordalar anlıyor musunuz. Evet onlarla iktidar kol kola girmişlerdi imrali, kandil, dağlar dahil hepsine kucak açmışlardı şimdi onlara iktidar bir görev verdi gidin Taksimde ne istediğinizi haykırın bunu yapın ki gerçek halkın direnişini kırayım bakın o halk dedikleriniz p.k.k lılarla Taksimde  yan yana gelmişler diyeyim ve milleti yanıma tekrar çekeyim diye düşünüyorlar.

             Artık işin sonu geldi ne yaparsanız yapın işte camide içki içtiler deyin işte p.k.k lıları Taksime yerleştirin  düşündüğünüz tüm yalanları sıralayın hiç biri para etmeyecek maskeniz düştü yüzünüz ortada kaldı bu millet ne Atasından ne cumhuriyetinden nede bir karış toprağından vazgeçmez geçemez çünkü onlar ülkelerine sevdalı insanlar sevmişler bir kere bırakmaları mümkün değil. Şahsı çıkarları için yaptıklarınıza rağmen size şirin gözüken insanlar bile seçimde artık oy  vermeyecek yalanla, dolanla, teröre kucak açmayla, kutsal dinimizi çıkarlarınız için kullanmayla artık bir yere varamayacaksınız. Çok yordunuz milleti ayrıştırmak için göstermiş olduğunuz gayreti birlikte yaşamak için göstermiş olsaydınız bu gün ülkem bu halde olmazdı

           Sevgili dostlarım ne oldu bölünmeden yaşayacağımız barış p.k.k lılar nerde dağda mı, yolda mı yoksa çarşıda mı adamlar polislerini bile kurmuşlar Türk devletine karakol yaptırmıyorlar siz inanmış mıydınız bu sürece? Sayın Başbakan bir taşla iki kuş vuracaktı teröristleri Suriye’ye gönderip orda savaştıracak hem Esat’tan kurtulacak hem de p.k.k lılardan, diğer taraftan da kürt yurttaşlarıma şirin gözüküp Başkanlık için önemli avantaj yakalayacaktı ama olmadı en son gittiği Amerika gezisinde  Başbakanın oyununu bozdular ve gittiği gibi geri döndü oyuncağını kaybetmiş çocuk gibi sağa sola saldırmaya başladı insanların özgürlük alanlarına girince de Taksim olayları patladı. O süreci bile yönetemedi benim halkım ve onlar diyerek kardeşi kardeşe hedef gösterdi, bin bir çeşit yalanlarla işin ciddiyetini önemsizleştirmek istedi ama olmadı ne kürt açılımı ne Başkanlık artık onun için hayal.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8926