RANT‏

Sevgili okurlarım birileri tutturmuş rant diyor başka bir şey demiyor ve üretmiyor.

 İlçemiz Hopa da yapılan işleri  kör oluyor görmüyor Turan Kasımoğlu başkana çamur atıyor. Neymiş rantçı imiş  ne yapmış arsa satın almış el insaf bu adam kimsenin arsasına talip olmamış insanlar zor duruma kalınca yalvar yakar arsalarını satmış yanlış anlaşılmasın ben kimsenin avukatlığına soyunmadım. Benim işim okuyucularımı bilgilendirmek, doğrulardan ödün vermek  haksız suçlamalara da sessiz kalmamak. Şimdi açıklıyorum rantçı diyen arkadaşlara  sayın Kasımoğlu kimden ne zaman arsa, ev, araba almışsa  o gün aldığı parayı getirsin verdiklerini geri alsın ben bunu  başkanın  ağzı ile konuşuyorum çünkü bu söz Hopa belediye başkanı Turan Kasımoğlunun sözü. Evet bunun doğru olup olmadığını ispatlamak istiyorsanız özellikle rantçı diyenler tutun kolundan getirin o arkadaşlarını  bunu başaracak gücünüz yoksa susun kimseyi  haksızlık etmeyin, çamur atmayın insan dürüst yaşadığı süre insanlarla beraber olmaktan mutlu olurlar aksi taktirde yalnız kalırlar.

                    Sevgili okurlarım seçim demokrasinin olmazlarından biri ama hayat seçimden sonrada devam edecek onun için  ilkeli ve dürüst siyaset yapmalı kırmadan, dökmeden barış ve dostluk içinde seçim kampanyası yürütmeli. Kazanmak kadar kaybetmenin de onurlu bir iş olduğunu bilmeli. Hiç kimseyi yalan beyanlarla suçlayıp küçülmemeli. Benim için bile birileri hurda topluyor rant sağlıyor diye konuşmuş. Evet doğru ben belediyemize ait çöp tenekelerini dolaşarak halkımın içine attığı metal ve pet olan plastikleri topluyorum. Artı belediyenin yıktığı binaların içindeki demirleri almak için  döküm alanında bekliyor kendi ellerimle kolonları kırıyor yok olacak, toprağa gömülecek olan milli serveti paraya çeviriyorum yani emek harcıyorum ama emeği  yalnız konuşma olarak görenler bunu anlayamazlar. Onun için ben onları suçlamayacağım bir gün benle gelsinler nerelerde ne yapıyorum görsünler bana yeter.

                        Evet değerli okuyucularım ilçemizde bir çok aday 30 martta yarışacaklar herkes yapacağı işi anlatsın yok anlatacak, yapacak başaracak güçleri yoksa  yapanı, ilçenin çehresini  değiştiren  kişiyi konuşsun hiç önemli değil Hopa halkı her şeyi görüyor ve  yaşıyor en doğru kararı da seçim sandığında veriyor. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9645