RUHUN ŞAD OLSUN

RUHUN ŞAD OLSUN
Sevgili okuyucularım atamızın yetmiş yedinci ölüm yıldönümünde ulusca andık Hopa`da yağmurlu hava eşliğinde anıldı.Siyasetçiler, bürokrasiler ve Halkın katılımı ile ulu önderimiz anıldı. Sunuş konuşmasını yapan bayan öğretmenin türbanlı oluşu kimseyi Peki ilgilendirmedi sanıyorum. Atamızı da ilgilendirmemiştir. Yalnız benim tuhafıma giden şey bayrak yarıya inerken bu sunucu kardeşimizin bayrağa bakmayıp yana dönmesi dikkatimi çekti, bilinçli bir hareket mi yoksa öğrenmediği birşey mi merak ediyorum.
Evet beyler yüzde 49 a dördüncü kez işbaşına getirildiniz. Sizi tebrik ettim başarılar diledim Bunun yine arkasındayım. Ama gündem oluşacak suni  işlere girmeyin artık. Anma merasiminde türbanlı bir kardeşimizi sonucu yaptırmakla birilerinin alanı terk edeceği  düşünceniz tutmadı yoksa yüzlerce öğretmenin içinden türbanlı olanı seçmezdiniz. Biz artık oyuncağınızın oyuncusu değiliz Olamayacağız. İstanbul Adliyesi`nde türbanlı hakim var oldu, kimse oralı bile olmadı artık insanlar alıştı sizin din adına yaptığınız hiçbir işi samimi bulmuyor çünkü dinimizin emirlerini yerine getirmiyor siyasi çıkarlar için kullanıyorsunuz. Ama helal olsun oy almasını biliyor milleti etkiliyor başarıyı yakalıyorsunuz ama unutmayın Her şeyin bir ilki ve sonu var.
Sevgili okuyucularım denizden çıkan ile seçim sandığından çıkan temizdir evet doğrudur bana göre bir başarıdır Ama neden ufak işlerle uğraşır gündem yaratmak için işler yaparlar anlamıyorum. Siz atamızın huzuruna türbanlı bayanlar çıkararak onu bir kez daha öldürmek isteyebilirsiniz Bunu asla başaramazsınız hiç bir Müslüman da atasına ihanet etmez, nankörlük göstermez, Atatürkün Yaptıklarını inkar etmek nankörlüktür hiçbir müslüman da nankör olmaz. O yüce insanın sayesinde bugün ezan sesi diliyoruz, Allah ondan razı olsun size gelince şunu açık ve net yazıyorum Her yerde her kurumda türban takılabilir Yeter ki Siz takmayanlara kafanıza takmayın Ülke yönetin. Kılık değiştirmeyin.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4968