SABIRLI OLUN‏

Sevgili dostlarım ağzı olan konuşuyor sayın Başbakanın kadınlar hakkında söylediklerinden sonra şimdide bundan cesaret alan dangalağın biri hamile kadınların sokağa çıkmaları ayıptır

 Sevgili dostlarım ağzı olan konuşuyor sayın Başbakanın kadınlar hakkında söylediklerinden sonra şimdide bundan cesaret alan dangalağın biri hamile kadınların sokağa çıkmaları ayıptır, şekilsizliktir, terbiyesizliktir gibi sözler sarf ediyor. Ya bu ne utanmazlık bu ne terbiyesizlik kimden alıyorsunuz bu terbiyesizliği alıyorsanız niçin alıyorsunuz kadınlarımızla uğraşmaktan utanmıyor musunuz neden sizi doğuran kişinin de bir kadın olduğunu unutuyorsunuz. Evet Başbakan çikar da el alemin yatak odasına kadar karışırsa , kadınların kaç çocuk doğuracağını nasıl doğuracağını kendi belirlerse  hoca böyle yaparsa cemaatı siz düşün. Taksim direnişi üç beş ağaç kesilecek diye başlamadı ki  ülkeyi yöneten siyasiler millet nasıl olsa koyun olmuş her şeyimize evet dercesine susuyor istediğimizi söyliyelim , istediğimizi yapalım, insanların özgürlük alanların biz belirleyelim nerde oturacaklarına, nerde yiyip içeceklerine, kadınların tüm işlerine biz yön verelim biz nasıl istiyorsak milleti o şekilde yaşatalım düşüncesi Taksim direnişini yarattı.

             Bakın beyler cumhuriyet tarihinde değil dünya tarihinde böyle bir iktidar dünyanın hiçbir ülkesinde ne görülmüştür nede duyulmuştur, ne ilk çağda vardı nede içinde olduğumuz elektronik çağda var . Yüce Rabbim çekeceğimiz cezamız varmış ki bunlar başımıza gönderdi. Dünya ayağa kalkmış Birleşmiş milletleri Başbakanın evrensel insan hakları bildirgesini ve hukukun üstünlüğünü ayaklar altına aldığını açıklıyor , Dünyanın saygın yazarları ,çizerleri  sanatçıları, bilim insanları ve aydınları yayınladıkları ilanlarla Başbakanın uluslar arası mahkemelerde yargılana bileceği uyarısında bulunuyor. Tüm bu olumsuzluklar bile Başbakanı düşündürmüyor o yine bildiğini okuyor.

             Sevgili dostlarım on iki yıldır ülkenin başında olan bu iktidar çok rahat hareket ediyor, kendisine ileride sorun çıkaracaklarını tek tek hapse attırıyordu işin tam sonuna gelindi derken Taksim direnişi ile karşı karşıya kaldı işte bir kırılma noktası oldu ve Başbakanın sinirler boşandı artık ne dediği ne yaptığı hiç önemli değildi kep düştü kel ortaya çıktı ağzı ile kuş tutsa daha iktidar olamıyacağını kendide biliyor onun için hoş görüden uzak, barışa kapalı, benim insanlarım diyerek sövenliğini saklamıyor öne çıkarıyor. Sizlerden ilk seçime kadar sabırlı olmanızı istiyor saygılar sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8834