SANDIKTAN ÇIKMAMALILAR‏

Sevgili okuyucularım yirmi gündür süren direniş ve gerilim istense bir günde biterdi. Ama başbakan istemedi taksim direnişçilerine tamam bu alanda hiçbir şey yapmayacağız demedi

               Sevgili okuyucularım yirmi gündür süren direniş ve gerilim  istense bir günde biterdi. Ama  başbakan istemedi taksim  direnişçilerine tamam bu alanda hiçbir şey yapmayacağız  demedi.  Çünkü o öyle olsun istiyordu ülke karışsın insanlar taksime takılsın diğer başarısızlıklar konuşulmasın istiyordu bunu başardı ama ülkemize çok pahalıya mal oldu. Maddi zararın dışında  dünya kamu oyuna rezil olduk değer mi  siyasi rant için  insanların   izdirap  çekmesi, tazikli su ile ıslatıp biber gazı ile gazlanması Allahın kullarına  bunları   yakıştırması müslüman olduğunu söyleyen bir  başbakana  yakışır mı İslamiyet’in hangi  sayfasında yazıyor devletin milletine  zülmü. Ne demek benim milletim senin çapulcun insanları ayrıştırmak ikiye bölmek  halkın bağrından  çıkan polise talimat verip onlar halka karşı silah olarak kullanmak.

                            Sayın başbakanım evet bu millet size oy verdi güç verdi ama siz  bu gücü halkınıza karşı kullanıyor sürekli yalan konuşuyor haklı olmaya çalışıyorsunuz. İyi güzel bunu bu dünya da başardınız diyelim o dünyada bunların hesabını vermeyecek misiniz? İnsanları yaratan yüce tanrım  size  ey kulum benim yarattıklarıma sizin işkence yapma hakkınız var mı idi  dediğinde ne diyeceksiniz. Hadi orada da yalan dediniz ey rabbim onlar size inanmıyordu onun için öyle yaptım. O zaman tanrım size ne diyecek biliyor musun onlar sizin değil benim kulum ben  demedim mi kimse kulum ile arama girmesin. O dünyada   işiniz zor bu dünyayı bilmem  bu millet  yaptıklarınıza rağmen sizi dinlemeye geliyor size alkış tutuyorsa  ben yaşadığım bu dünyayı anlayamıyorum  işte onun için bu dünyada ki sonunuzu kestiremiyorum.

                                Sevgili dostlarım  ne olursanız olun işte AKP li işte diğerleri ama ne olur bir  defa sezarın hakkını  Sezara verin ve halkına zülüm eden  bu iktidarı  oylarının ile   uyaramıyorsanız sözleriniz ile uyarın ve deyin ki ey başbakan   hak arayan kişileri teröristte  benzetiyor teröristleri insana mı benzettin de otuz bin kişinin katili olan İmralı dağ ve kandilde ki canilerle  kucak açtın, onları devletle masaya oturttun  dağdan merasim ile uğurladın. Taksimde  ki insanları kızıl kıyamette çıkardın. Ağzınızdan  düşürmediğiniz islamiyetin ön gördüğü adil ve adaletli emri sizin için hiçbir  şey ifade etmiyor mu diye sorun yine sandıkta oyunuzu verin. Bakın ey güzel insanları direniş  hakkınız demokratik  tepkiniz saygıya değer ama  karşınızda gözü dönmüş yöneticiler siyasi  iradeler var bunlarla  baş etmek kolay değil tek çare seçim  sandığıdır sandık önünüze geldi mi her  yurttaş oyları ile bu iktidarı uyarmak  onlara  yeter artık dur demek  hakkına sahip. İşte bu hakkını kullanırsa  tazikli  sudan da  biber gazından da kurtulur. Ülkenin önün açılır demokrasi yeşerir  millet geleceğine umut ile bakar. Bunların yalan dolu  süslü sözlerine kanar tam tersini yaparsanız yağan  yağmurdan hepimiz  ıslanır karanlığa beraberce el ele gideriz. Ben demokrasiye ve ülkesine aşık biriyim. Şahsi çıkarlarım  trilyonlarla  ölçülse bile ülkemin geleceği kırmızı çizgimdir. İşte onun için bu zihniyet sahibi, kin ve nefret  içinde olan halkını benden  ve diğerleri diye ayrıştıran AKP si iktidarına oyumu  vermeyeceğim. Onların dün yaptıkları sandık önüme geldi mi asla unutmadan kararımı vereceğim. Çünkü ben etnik ayrımcılığı sevmiyorum  ülkemde yaşayan tüm etnik gurubu mensup olan kişileri onlarda  benim gibi insandır diye ölene kadar  kucaklayacak ve seveceğim. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9019