SAYIN BAŞBAKANIM

SAYIN BAŞBAKANIM
Sayın Başbakanım ‘’Ankara`da patlatılan bomba insanlığa yapılan bir caniliktir’’ Konuşmanızda ben AKP genel başkan olarak değil zorunlu kurulan seçim hükümetinin başbakan olarak konuşuyorum dediniz.  Bu konuşmanın asla alkışlanacak bir konuşma değil,şu an Türkiye Cumhuriyeti`nin başbakanısınız memur atıyorsunuz, zam yapıyor, yurt dışında ülkemi temsil ediyorsunuz,  Ankara`da yaşanılan vahşi olay ardından yaptığınız Açıklama ile ben sorumlu değilim, Ben seçim hükümetinin başıyım deme lüksünüz yok.Evet işlenilen olay İnsanlık suçu sorumlusu Sizsiniz diyemem ama siz de bu tür konuşma ile aklanamazsam geriye dönük bir düşünün bakalım 13 yıllık AKP iktidarı döneminde nerede Yanlış yaptık diye Kendi kendinizi bir sorgulayın Ondan sonra savunmaya geçin. 
Evet gün sen ben günü değil. Gün bireysel sorumlu olan kişilerin ben anayasanın şu maddesine göre seçim hükümetini temsil ediyorum günü değil. Geriye dönük yapılanları konuşup Zaman harcama  günü hiç değil. Ne derseniz deyin el ele verin insanlık belası olan terörü insanlardan Uzak tutun. Siyasetinizi erteleyin  gerekirse seçim bile yapmayın ama ülkemin Üstündeki Kara Bulutları tek tek temizleyin aç kalalım paramız olmasın İşimiz gücümüz  olmasın Sizler de başbakan olun ama bizi terör örgütü ile yaşatmayı insanları insanlık dışı olaylar içinde olanlarla arındırın.
sevgili okuyucularım ırkınız cinsiniz dininiz  siyasi görüşümüz ne olursa olsun Sevdamız barış ve Türkiye`nin aydınlık geleceği olsun ey Kürt vatandaşım bu ülkeyi birlikte kurmadık mı Neden birlikte Barış içinde yaşamak niçin Teröre karşı kol kola girmiyoruz siz de biliyorsunuz ki hiçbir terör örgütü hiçbirimizi temsil edemez iki insan canlı bomba oluyor Cumhuriyet tarihinin en Kanlı olayı gerçekleşiyor. Şimdi soruyorum o canlı bombaya insan diyecek biri var mı yurdumda ?Evet zor bir dönemin içindeyiz Her zaman dan çok, bugün birlik zamanı, işi siyasilere bırakmadan millet olarak çözelim zor bir şey değil kol kola girelim. Saygılarımla

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4907