SAYIN CUMHURBAŞKANIM?

SAYIN CUMHURBAŞKANIM?
Merhaba sevgili okuyucularım bu gün cumhurbaşkanıma bir vatandaşı olarak yaşamak için arzularımı yazacağım. Öncelikle şunu belirteyim kişiliğini şu an tartışacak değilim gönül verdiğim ve sevdam dediğim devletimin en başındaki bir kurumun ve askerimin başkomutanı. Ben kendilerine siyasi hayatının içinde iken bir kere oy vermedim cumhurbaşkanı seçiminde de oy vermedim  ama onu seçen benim halkım ve sevdam diye söz ettiğim devletin başına getiren bu halk çoğunluğun ön görüp seçtiği kişiye saygılı  olmak benim vatandaşlık görevim ben bu terbiyeyi örf ve adetlerimden  dolayısıyla atalarımdan aldım. Evet  siyasi hayatında girdiğiniz tüm seçimleri kazandınız tebrik ederim ama bu gün siyasi bir makamda değilsiniz onun için siyasileri yönlendirmeyin onları zor olacak bir karar için zorlamayın.
                  Evet sayın cumhurbaşkanım bu güne kadar İstanbul belediye başkanlığı dahil on iki yıldır bu halk sizi istedi seçti son seçim olarak tarihe geçecek olan yedi haziran seçimleri de halk bir dönem önce seçtiği kişin başkanlık isteğine oy vermedi lütfen bunu bir mağlubiyet olarak algılamayın halkın kararına göre iktidarın oluşmasına katkı sağlayın erken seçim arzusunda olmayın mevcut tablonun sizi seçen halkı isteği olduğunu kabullenin ve buna katkı sağlayın. Sizlerden istirham  ediyorum  yedi haziran seçimi şahsınızın recide olacak bir seçim olmadığını lütfen anlayın yüce millet sizi şu an olduğunuz en üst makama getirdi onun üstü bu ülkede yok onun için herhangi bir araştırma içinde olmayın.

                Sayın cumhurbaşkanım size hiç oy vermeyen biri olarak makamınıza ve dolayısıyla bu makamı sizlerin temsil etmenize asla bir sözüm ve eleştirim yok siyasi hayatını boyu hep karşınızda oldum ama cumhurbaşkanı olduktan sonra sürekli saygı duydum çünkü o makam siyasi bir makam değil sizlerde o makamda olduğunuz süre siyasetçi değilsiniz kendiniz değişirseniz bende değişirim saygılarımı sunarım      TEKRAR
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4979