SEÇİLMELİ Mİ‏

Sevgili okurlarım hangi görüşten hangi partiden oluşunuzu sormadan tek bir şey söylüyorum bu ülkenin vatandaşı olduğunuza göre ülkenin çıkarlarını, yasalarını, örf ve adetlerini protokol kurallarını biliyorsunuz diye düşünüyorum.

Siz hiçbir gün sayın cumhurbaşkanının yanında bağıran çağıran, tepki koyan, olduğu yeri terk eden bu güne kadar kimseye rastladınız mı? AKP sine gönül vermiş oyunuzu kullanmış genel başkanı ve günümüz başbakanına desteğinizi esirgememiş olabilirsiniz demokrasi açısından ben buna saygı duyar sizleri anlarım yalnız sayın başbakanın Danıştay toplantısında konuşmacı tamamen yanlış konuşsa bile (bana göre hep doğru konuştu) ona orda tepki göstermek devlet terbiyesi ile bağdaşmaz. Bürokrasilerde bile bir üstün olduğu yerde altı  konuşamazken sayın başbakan cumhurbaşkanının olduğu yerde onu yok sayarcasına göstermiş olduğu tepki ülkeme  zarar vermiş olup dünya kamuoyu önünde devletime puan kaybettirmiştir. Bu şahıs cumhurbaşkanına saygı göstermemiş, onu yanında oturduğunu düşünmemiş ve o çıkışı yapmışsa kendisi cumhurbaşkanı olursa neler yapacağını yazmak değil düşünmek bile istemiyorum.

                    Evet beyler ben bir tarafım ve bir partiliyim. Ama söz konusu ülkem olunca partim ikinci plana düşer inadına siyaset inadına biri desteklenmez. Evet bir çok zaman bu iktidarın ve dolayısıyla başbakanın  yapmış olduğu güzel işleri alkışladım, kutladım, yanlışlarını da eleştirdim yazdım. Şimdi AKP li dostlarıma sesleniyorum sizlerin bu güne  kadar görmediğiniz bu olayı dedenize sorun onlar  görmüş mü? Demokrasi tahammül gösterme rejimidir  sayın başbakanımızın kendisi gibi düşünmeyen eleştirilere çok acımasız tepki veren biri olduğunu biliyorsunuz şimdi soruyorum size sizin için ülkenin itibarımı önemli yoksa  Tayip beyin ihtirasımı  bunu kendi kendinize cevaplandırın ve cumhurbaşkanımızı ona göre seçin.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8733