SEÇİME DOĞRU‏

Sevgili dostlarım son dört aya girdik mart ayında tarihi bir seçim var.

 Sevgili dostlarım son dört aya girdik  mart ayında tarihi bir seçim var. Sayın başbakan  Hopa belediyesi alınacak diye verdiği talimat  çok öncelere dayanıp nasıl, kiminle, neden diyemiyorum. Yalnız alınacak  diyor bu insanı bu şekilde kim konuşturuyor, niçin çalışan mevcut başkanı  taktir etmeden talimat yağdırıyor. Sizlerin talimatınıza uyacak kişileri ben çok iyi tahmin ediyorum  başbakanım ama lütfen bu işlere girmeyin. Hopa halkı bir birine   çok  yakın akrabalık ilişkileri etnik ayrımcılığın üstüne çıkmış, bütünleşmiş bir kitle.  Bunlar kendi adaylarını kendileri  belirlersin  hırs  ve nefretiniz ilçe halkımızca bilinmekte  bu nefretinizin takipçisi  olmaktan vazgeçin. İlçe halkının  hür iradesine birilerini  müdahil etmeyin. Gerek iş adamlarını, gerekse  bir başkalarını ürküterek tehdit  ederek  Hopa da seçim alamazsın. Yalnız aldığını  sanırsın, konuştuğu bir çok kelimenin hesabını soranlara bir gün sonra ben öyle  konuştum ama  bu benim hayalim dedim  diye geçiştirdin benim ilçem  hayalinizin sermayesi olamaz. İşte onun   için sermayeyi gönderip ilçemde kullanıp kendilerini utandırma.

                         Evet sevgili Hopalı kardeşlerim ilçemiz bir dünya markası  her birimizin kendine göre bir sıkıntısı olabilir ama ülkenin sıkıntıda olduğu günümüzde dertlerinizi, kinlerinizi, hatta kendinizi unutmalı marka değeri dünyaya mal olmuş ilçenize sahip çıkmalısınız. Dozer gibi ezip geçmek isteyen bu iktidara ülke genelinde dur demelisiniz. AKP li kişilerin  yarattığı küskünlere inanmayın hiç kimse  Hopa belediyesine küs değil o onların hayalleri.

                            Değerli Artvin post okuyucuları  seçimlere kısa bir süre kaldı sayın başbakan  Hopa belediyesi alınacak talimatı veriyor bu güne kadar ilçemiz   belediyesine ne katkı sağladı alınmasının tek bir nedeni  var kin ve  intikam duyduğu bir ilçeyi alıp halkını cezalandırmak. Bu halk bu kine ve intikama  destek olmamalı. Belediyelerin görevi yaşanılır bir yer yaratmak  şu an mevcut olan  belediyemiz ve başkanı bunu başarmıştır. İlçe halkım başarılı bir belediyeyi cezalandırmak asla istemez. İşte onun için başbakan akıllı olmalı kin ve nefretinden uzak durmalı. Sezarın hakkını  sezara vermeli, ilçe  belediyemizi tebrik etmeli.

                          Evet sevgili Hopalılar  yarın önünüze birileri çıkarak size okul yaptım, yol yaptım, şunları da yapacağım diyecek siz onlara mı yoksa yapılan ve    görünenlere mi inanacaksınız. Mevcut belediye bu ilçenin bir ilki tarih boyu yapılmayanları yapanları bu halkımız inkar edemez mutlaka sahip çıkar.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8481