SEÇİMLER BİTTİ

SEÇİMLER BİTTİ
Merhaba sevgili dostlarım 7 haziran 2015 seçimleri de bitti ama hayat devam ediyor bir çok yerde kırdılar vurdular konuşturmadılar. Peki ne oldu kim kazandı neden demokrasiden söz edip demokrasinin men ettiği işler yapılır inanın ben anlamıyorum. Cumhuriyet tarihinin en seviyesiz içinde hakareti en çok olan süreci geride bıraktık bu sürecin hiç bitmeyeceğini düşünerek rakiplerinize hakarete dip ağza alınmayacak sözler söylediniz ise bakın o  süreç bitti  şimdi onların yüzüne nasıl bakacaksınız kırdığınız insanların gönlünü nasıl yapacaksınız  o yaptığınız işler sarf ettiğiniz o sözler bu gün sizleri rahatsız etmiyor mu bu halka kahraman gözükmek için her türlü kılığa girer meclise gittiğinizde  halkı unutursunuz peki bu dünya ölümlü ölüm var bu yaşamın içinde bunlar hiç aklınıza gelmedi mi o süreçte.

                          Evet hayat normale döndü kuşlar yine ötüyor çaylar ikinci sürgüne  hazırlanıyor insanlar işine gücüne koşuyor siyasilerin kazananları oynayıp zıplamıyor kaybedenleri hayata küsmüyor hayat yine devam  ediyor. Geriye baktığınızda  ne görüyorsunuz seçim uğruna kırdığınız insanlar hakaret ettiğiniz sizden olmayanlar peki yaptıklarınızda hiç pişmanlık duyuyor musunuz? Ben hiç pişman değilim seçim süreci içinde CHP sini destekliyor AKP sinden bu ülkeyi ve kutsal dinimizi kurtarmak gerekir diyordum yine aynısını düşünüyorum ama kimseyi benim düşündüğüm gibi neden düşünmüyorsun diye kırmadım  hakaret etmedim yalnız düşüncelerimi anlatmaya  çalıştım o kadar. Yaşamım boyu hiçbir çıkarımın tarafı olmadım kimseye yalakalık yapmadım benim gibi düşünmeyenleri kırmadım yalnız yazdım ve  yapılması  gerekenleri düşünebildiğim kadarı ile okurlarımla paylaştım suç mu?
Sevgili  Artvin post okuyucularım seçimler bitti kazananlar ve kaybedenler oldu ama kimse hayata küsmedi iki tarafta yaşıyor bunun böyle olacağını seçimden önce bilmiyor muydunuz neydi o öfke o kin o nefret neden demokrasinin nimetlerinden hakkınız olanı kadar ile yetinmediniz niçin seçim süresinde adil ve adaletli yarışmadınız tarafsız olması gerekene  neden dur diyemediniz? İşte bakın seçim bitti vicdanen aldığınız oyu hak ederek mi aldınız şu an hiç rahatsızlık duyuyor musunuz evet seçim kazanmak içindir yapılan her şey mübahtır diye mi düşünüyorsunuz ama bakın seçim bitti hayat devam ediyor şimdi mutlu musunuz?
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5110