SEVGİLİ ARTVİNLİM?

Sevgili dostlarım cumhurbaşkanlığı seçimi yanaştıkça ortamı geren başbakan bunun bir seçim olduğunu düşünmüyor konuşmasına dikkat etmeden atıp tutuyor.
 Bu seçimi gittiği Samsun da kurtuluş savaşına benzetiyor  evet ülkenin bir kurtuluşa ihtiyacı var o da AKP si zihniyeti ve başbakanın kendisi  bu  ülke cumhuriyet tarihinde hiç görmediği zalimleri ve zulümleri  gördü. İslami bile yeniden tanımlanmaya  döndü iş adamların ne yaptığı ne de yapacakları belli varsa yoksa tek işleri iktidarda kalmayı nasıl devam ettirebiliriz  onun dışında hiçbir şey onları ilgilendirmiyor. Yalan, dolan, soygun, ayrılıkçılık, sövenlik,  nankörlük ne ararsan bunlarda var. Bir düşünün adalet, hukuk, polis, asker ve devletin tüm örf ve adetlerini ayaklar altına alan başka bir iktidar doksan yıllık cumhuriyet tarihinde darbeler dahil  rastladınız mı? adamlara puta taparcasına Tayip beye  tapıyorlar o ne derse doğru  o ne yaparsa ne konuşursa alkış bir Allah’ın kulu bir  dakka  sayın başbakanım diyemiyor  ve ondan sonra da ileri demokrasiden utanmadan söz ediliyor olacak iş mi?

                                 Değerli Artvinli okuyucularım sevgili dostlarım  uzun yıllar birlikte yaşıyoruz 30 mart  yöresel seçimlerde istemeyerek tepki olsun diye bunlara oy verdiniz 10 ağustos  seçimlerinde bir tepki de Tayip beye gösterin. Yeter artık on iki yıldır kan kustuk bu millete etmediğiniz kalmadı ülkenin itibarını yerle bir ettiniz, kutsal dinimizin kurallarını hiçe sayarak  şahsi çıkarınız için kullandınız, Allah ile kul arasına girdiniz milleti uyutup sizler ülkeyi soydunuz. Etrafımızda dost komşu ülke bırakmadınız terör örgütü ile dost oldunuz hak arayan insanları böldünüz, dövdünüz yeter artık Artvin  halkı aydın yurtsever insanlardan oluşmuştur  deyin ve oy vermeyin. Adam örtülü olarak yönettiği başkanlık sistemini  10 ağustos günü oylarınıza sunacak ve çok arzuladığı tek adamlık, krallık, padişahlık dönemini başlatacak. 30 mart seçimlerinde yolsuzluklarını oylattı yüzde kırk üç oy alınca da şımardı bak halk benim yolsuzluğuma inanmıyor dedi aynı hataya 10 ağustos günü düşmemeli.

                                  Sevgili okuyucularım din iman  bismillah diye yola çıktı. İslamın kurallarına uymayan bir kişinin ağzına yakışmayan dini sözler sizlerin inançlarınıza etkili olmasın siz önce Tayip beyin icraatlarına bakın onda sonra dini söylemlerine inanın çok şey yazmayacağım tek şey yazıyorum. İnançlı bir kişi asla dini siyasete alet etmez siyasi çıkar için dini öne sürmez. Yalan konuşan soyguna adı karışan, ülkenin itibarı ile oynayan, nankörlük yapan hiç kimse  İslamiyet gibi kutsal varlıklardan söz edemez eder ise o kişiye itibar gösterilmez.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4822