SEZARIN HAKKI SEZARA‏

Sevgili dostlarım başkasının ne yapacağı önemli değil bizler yaptığımız işlerin devamına ne koyacaklarımız önemli,

Merhaba dostlarım mart seçimleri yanaştıkça, adaylar açıklandıkça renkli günler bizi beklediği kesin dün akşam A.K.P si aday adayı çay TV. De kendini gösterdi mevcut başkan Turan Kasımoğlu’nun yapmış oldukları işleri  övdükten sonra kendi programını ve yapacaklarını açıkladı evet sayın Nedim Koyuncu kesinleşmiş adaymış gibi konuştu inşallah partisi onu aday gösterir çünkü o kadar güzel işler anlattı ki en azından zahmeti boşa gitmesin. Ben iktidar partisinin kesinleşmiş olsa bile adayları ile işim yok benim  savaşım sistemle sayın Başbakan değiştirmek istediği düzenle, Atalarımın emaneti cumhuriyeti, toprak bütünlüğü ve özgürlükleri korumakla dır. Sayın Nedim koyuncu zahmet etmiş mimarlar tutmuş projeler çizdirmiş masraf etmiş ve seçilirsem iktidarın desteği ile bu işleri yapacağım diye sorumluluğu iktidara atmış kendisinin ürettiği, kaynak  gösterdiği bir şey yok anlattığı işlerin maliyeti sanıyorum yüz trilyonun üstünde yani hepsi hayal bu halk hayal peşine koşar mı bilmem ama tanıdığım Hopa halkı hayalperest  değil. Yanı başında Arhavi ilçesi var iktidar partisini temsil ediyor  orda bu güne kadar ne yapıldı? Ufak tefek aksesuar işleri yaptılar onu da Arhavi ilçemizden olan mega zenginler yaptı.

          Sevgili dostlarım başkasının ne yapacağı önemli değil bizler yaptığımız işlerin devamına ne koyacaklarımız önemli,diğer  partili arkadaşların da  taktir ettiği bir belediyemiz var bunun devamını sağlamak gerek onun içinde nankörlük yapmayıp mevcut belediyeyi korumak görevimiz. Evet Hopa aydın insanların yoğun yaşadığı, Başbakanın eşkıya dediği bir bölge sonuç bu günden belli olması gerekir akrabalık ilişkilerinden ötürü oylar dağıla biliyor işte bu ölçüler içerisinde bir seçim süreci yaşayacağız benim sahsı görüşüm bu seçim tarihi değer taşıdığı için akrabalık değil ülkenin laik cumhuriyeti ve milletin özgürlüğü baz alınmalı, yarın ben ne yaptım demek istemeyenler A.K.P si iktidarına dur demeli, değerlerin bunlar tarafından yok edildiği günümüzde akrabalık öne çıkmaz ben Hopa da herkesle akrabayım ama söz konusu ülkem ve ilçem oldumu merhum Babamı tanırsam namerdim.

           Evet seçimler yanaşıyor C.H.P nin adayı mevcut başkan Turan kasımoğlu olarak genel merkez açıkladı ama iktidar bir türlü açıklayamıyor  onlar her dönem sağ gösterip sol vurmuşlardır ama merak etmesinler aday kimi gösterirlerse göstersinler seçim almaları mümkün gözükmüyor  ilçe halkı tarihinde görmediği hizmetleri, yenilikleri, güzellikleri görmüştür bunların devamı için bir kez daha C.H.P ve sayın Turan kasımoğlu  diyecektir çünkü benim ilçem asla nankör değildir Sezar ın hakkını sezara verecektir.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8408