SIKTINIZ AMA‏

Sevgili dostlarım 17 aralık 2013 tarihinde ortaya çıkan yolsuzluk olayı on bir yılını dolduran AKP sinin gerçek yüzünü göstermiş

  Sevgili dostlarım 17 aralık 2013  tarihinde ortaya çıkan yolsuzluk olayı on bir yılını dolduran AKP sinin gerçek yüzünü göstermiş olması ve sayın başbakanın bize darbe yapıldı suçlaması suçundan büyük bir suç. Kendilerini İslama yakın mümin kişi olarak tanıtıp yetim hakkı yiyenler için konuşacak fazla bir şey yok bu olay ne kadar konuşulursa sayın başbakan o kadar mağdurum diyerek oy toplayacak. Bizim millet tarih boyu mağdurların yanında olmasını fırsat bilen başbakan bu rolü benimsemiş olacak ki sürekli bunu konuşuyor yargı, hukuk,yasa tanımayan bir başbakanla ülkemiz karşı karşıya bırakılmıştır. Buna neden olan yüce millet hatasını görecek ve bunlar dur diyecek. Yapılması gereken tek şey muhalefetin  bir  program ile  milletin karşısına çıkıp kendileri iktidar oldu mu yapacakları işleri anlatmak olmalı.

                                    Sayın Kılıçdaroğlu  günlerdir yolsuzluk üzerine siyaset yapıyor olmanız  milleti sıkıyor şu an bu iktidarın önüne geçecek ne yargı var ne başka bir güç  güçleri ortadan kaldırıp tek yetkili kendini  ilan eden başbakana karşı  tek çare millet kaldı.  Mart seçimlerinde gerekeni yapacaklar diye düşünüyorum işte sizin sayın Kılıçdaroğlu yapmanız gereken tek şey millete kendinizi iyi   anlatmak siz iktidar  olduğunuzda yapacaklarınızı planlı ve programlı bir şekilde ortaya koymak olmalıdır. Bu iktidarın olumsuzluklarını sağır sultan duydu nerde ise körler bile gördü. Şimdi sıra sizde kurtuluşun  reçetesini yazın ve ilacı olan oyu milletten talep edin. AKP sini  ağzınıza almayın onların reklamını sizler yapmayın  lütfen arz ediyorum.

                                   Evet sayın başbakanım ben artık sizi yazmayacağım iktidar olduğunuz süre ne yaparsanız yapın artık umurum da değil. Yalnız lütfen milletin inançlarını şahsi çıkarlarınız için sömürmeyin. İslam’ın  hiçbir kuralına uymadan yüce Tanrımın   ismini ağzınıza almayın sizin cemaat ile çıkar kavganız  gençleri dininden soğutuyor. Buna hakkınız yok bu dünyada ki malınız ve şöhretiniz sizi o dünyada kurtaracak sanmayın sıktınız bu milleti artık sizinle küstüm konuşmuyorum. Genel başkanım  Kılıçdaroğluna da söyledim o da sizi  konuşmayacak o kadar.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9184