SİZLER DEĞİŞMELİSİNİZ

SİZLER DEĞİŞMELİSİNİZ
 Sevgili okuyucularım seçimlere artık sayılı günler kaldı her seçim öncesi bir sürü anketler yapılır ve aşağı yukarı tutar ama bu seçimde tutmayacak gibi gözüküyor. İnsanlar korku tünelinden kurtulmak istiyor üç dönem AKP sine oy verenler düşünüyor yarın pişman olmayalım ülkeyi karanlıklara gömmeyelim hesabı yapıyor bunlar anketlerde AKP diyor çünkü menfaatleri bu doğrultuda  şahsi çıkarlarını kaybetmek istemiyor yalnız onların iktidara gelişi   kafasını kurcalıyor. Emanetçi bir başbakanın ülke yönetimini sağlayamayacağına  dahi  endişe taşıyor ve değişimden yana oy kullanmam gerekir diye düşünüyor onun için anketler bu seçimde pek sağlıklı sonuçları veremeyecek.

                           Evet ülke olarak çok zor bir imtihan ile karşı karşıyayız seçmenler şahsi çıkarları ile ülke çıkarları arasında gidiyor geliyor. AKP genel başkanı ve sayın başbakan  partisi için değil  sayın  cumhurbaşkanı için oy istemesi halen ona genel  başkanım demesi milletin kafasını karıştırıyor insanlara bezginlik geldi siyasilerin dışında olan kişi ve kişilerin her gün  televizyona çıkıp konuşması milleti sıkmaya başladı. Millet kendileri ile alay edildiğinin farkına varır gibi oldu bunun yanında  tek adamlık sevdası insanlarda güven  sorunu  yarattı. Son günlerde yaşanan olaylar komple terör denen  duyguyu horlattı ülkenin değerleri söz konusu olduğu yerde bu ülke topraklarında yaşayan  her yurttaşımız şahsi çıkarlarını öteleyecek ve bir değişimin mimarı olacak gibi görünüyor.

                           Sevgili dostlarım dün hangi görüşte iseniz  varın olun hangi partiye oy verdiniz ise  eyvallah ama bu gün söz konusu çocuklarımızın  torunlarımızın geleceği sandıkta belli  olacak bir ülkenin  kaderi oylanacak burada söz sahibi ve yetki sizin elinizde iken bunu çok iyi değerlendirmek zorundasınız  yarın torunlarınıza mahçup  olmak istemiyorsanız sandıkta doğru karar vermelisiniz. Sizlerle alay eden sizi millet olarak görmeyen çocuklarınızın yarınları için  değil kendilerinin yarınlarını garanti altına almak isteyen zihniyetlere ve kişiler dur demenin son  şansı. Milli değerlerimizi örf ve adetlerimizi ülkemizin gururu ve itibarını kurtarmak 7 haziran da elinizde ülkenin değişime ihtiyacı var ama cumhuriyet ile demokrasinin değişime ihtiyacı yok bunları değiştirmek isteyenlere karşı sizler değişmeli ülkenin rejimine ve milli değerlerine sahiplenmelisiniz. Saygılarımla. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 872