SİZLERLE OLMAYACAK?

SİZLERLE OLMAYACAK?
Merhaba sevgili okuyucularım çok zor şartlarda kurduğumuz bu ülke birinin kafasına göre  yönetilmesine devam edilyor. Musul bölgesine asker gönderdik hiç gereği yok iken şimdi geri çekiyoruz ya arkadaş neden gönderdiniz şimdi neden çekiyorsun hata  hata ile telafi edilmez göndermeniz büyük bir hata çekmeniz doğru ama neden bu durumlara düşüyorsunuz  kraldan çok kralcılık oynamak devlet yönetimi ile bağdaşmaz, çok zor bir coğrafyada anlık düşümerek karar vermeniz yüce milleti hem  inciltiyor hemde düşündürüyor, ülke yönetimi stranç  oynamaya benzemez bedeli ağır olur . Rus uçağını düşüyorsun, peşine Putine nerde ise yalvar yakar olup Paris te Cumhur başkanı için randevu istiyorsun,  Putin günlerce bekletkten sonra ret ediyor. Bu durumlara düşen bir ülkenin yurt dışında saygınlığı olur mu ? Ülkenin br kısmında göçler başlamış, öğretmenler bölgeyi terk ediyor, kendi topraklarımızı bombalıyoruz hükümet  oturmuş işine gelecek  gibi anayasa hazırlamanın peşinde, anlamıyorum ana yasaya uyduğunuzmu var da yenisini hazırlamaya uğraşıyorsunuz.
             Sevgili okuyicularım  içimiz dışımz sorum çok zor günlerden geçiyoruz millet olarak tek vucut olmamız gerekirkwn olamıyoruz peki neden bu ülkenin bir yedeği yok tek Türkiye var buna rağmen birleşemiyor, tek ses veremiyor isek kötü yönetiliyoruz demek böyle anlarda bile siyaset yapıp oy verdiğiniz partiye toz kondurmamaya çalışılırsa kötü yönetim devam eder, zararını tüm millet çeker . Ülke ateş çemberinin içinde siz  siyasiler ortada yoksunuz kendi kendinize görev vermiş gibi ana yasa değişmeli çift başlılıl gitmeli başkanlık  sistemi gelmeli diye vefa borcunuzu ödeme peşindesiniz. Bakın sayın vekiller siz vefalı bir insan iseniz sizi seçen millete gösterin, kendinizi borçlu his ediyorsanız borcunu kişiye değil milletedir bunu asla unutmayın.
                   On üç yıldır aldatıldık ve aldandık diyerek bu güne kadar geldiniz siz hiç akıllandık demiyecek mi yoksa diyemiyecekmisiniz. Ülkenin bekası elleriniz ve dillerinizle yok olmak üzere bu ülke size ne yaptıda yaptıklarınıİ reva görüyorsunuz, etrafımızda dost ülke kalmadı biz merhabasız yaşamak istemiyoruz. Sıfır  sorun dediniz binlerce sorunu ülkenin başına bela ettiniz artık anlayın sizlerle olmuyor sizin olmadığınız , yöetim şart lütfen barış için bunu deneyin çoluk çoçuğun yarınlarını karartmayın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4966