ŞÖHRET

ŞÖHRET
Sevgili dostlarım bu ülkede milletin taktirini kazanan şöhretli insanlar siyaset gibi kavramdan uzak durmalı her kese eşit mesafede durmalı tüm halkın ortak sevgisini laik olmalı. Yakında bir referandum gerçekleşecek böyle günler bireysel çıkarlar için çok büyük fırsattır şeytan lakaplı eski fener Bahçeli Ridvan dilmen in başlattığı evet kampanyası gibi . Daha bunun gibi bir çok şöhretliler çıkacak ve evet ile hayır seçmekte taraf olacaklar oysa gün şeytana uyma günü değil söz konusu bir ülkenin yarınları olduğu Zaman bireysel çıkarlar ötelenmeli , vatanın bekası için doğru olan yapılmalı. Evet nisanın ikinci haftasında düşünülen referandum eşit ve adil yarışla sonuca gidilecek bir çare değil, devletin tüm imkanları ile şöhretlileri kullanacak olan AKP si evet çıkması için daha şimdiden çirkin olaylara başladı. Ridvan dilmen futbol federasyonu başkanlığı için adaylığını açıklamıştı şimdi evet diyerek iktidarın ve sayın Cumhur Başkan`ımızın desteğini alacağını düşünüyor . Spor siyaset ile yan yana anılırsa spor olmaktan çıkar dünya spor kamu oyunda kırık not alırız . 
Değerli arkadaşlar bu güne kadar çok seçimler yapıldı kazananı kaybedeni oldu ama nisan ayında yapılacak seçimin telafisi mümkün değil kanla kurduğumuz cumhuriyeti ve parlamenter sistemi tek bir kişiye feda etmek için halka soruluyor ve oylanıyor. Ve dünyada ismi bilinmeyen bir sisteme doğru adım atıldı diyecek bir şey yok ev eve tek tek dolaşılmalı siyasetten uzak birlik ve beraberlik oluşturmalı ve sandıktan hayır oyu çıkması için iki ay uyumamalı çünkü bu geçerse uzun süre zaten uyumuyacayız.sayın Başbakan evet için halkın karşısına çıkacak kendisinin beyan ettiği gibi başbakanlığını oylarınız ile sonlandırmak için oy isteyecek. İnanın dünyada bir ilk gerçekleşecek .
Sevgili ARTVİN post okuyucularım adil olmayacak seçim süresine girmiş bulunmaktayız çok konuşulacak çok yazılacak yarınlar bizi bekliyor seksen milyonluk bir halk egemenliğini kedisinde mi tutacak yoksa bir kişiye mi bırakacak bakacağız . Şu bilinmeliki bu millet egemenliğine ve özgürlüklerine çok düşkün bir millet böyle bir rejim değişikliğine oy vermeyecektir. Bu milletin sevgisi ile şöhret olan kişiler böyle bir projenin içinde taraf olmamalısınız bireysel çıkar için tek adamlığa evet diye kampanya açmanız ve bunu sosyal medya üzerinde yaymanız çok talihsiz ve bir o kadarda sevgisidir .
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 553