SÖZ BİTTİ‏

Sevgili okuyucularım sözün bittiği yere geldik son günlerde gelişen olaylar inanın bu güne kadar dünyanın hiçbir ülkesinde oluşmamıştır

  Sevgili okuyucularım sözün bittiği yere geldik son günlerde gelişen olaylar inanın bu güne kadar dünyanın hiçbir ülkesinde  oluşmamıştır. Bir ülke düşünün yıllardır  mücadele  ettiği  uğruna yedi bin   şehit verdiği  beş yüz milyar dolara yakın para harcadığı  bir örgüte teslim edilsin evet şu an  AKP si  iktidarınca  Türk milleti kavramı ortadan kaldırılmış millet denilmiş hangi millet olduğunu söylemeye çekinmiş, oy uğruna bin bir surat gibi kılıktan kılığa girmiş bir başbakanca  yönetiliyor. İki  kelimesinin  biri İslam olan  bu kişi önüne bakmıyor, yarını düşünmüyor  bu milleti nereye getiriyorum demiyor. Oy uğruna Barzani denen bebek katilini benim  ülkemde ağırlıyorsa sözün bittiği yerdir burası. Şahsi çıkarı için beraber çıktığı ağbisini bile gözden çıkaran gelişini sağlayan Fettullah hocaya bile rest çekiyorsa bunun adı nankörlük değil mi?

                              Bakın beyler bu insan ağzına  almadığı Türk seçmenleri  sayesinde  bu güne gelmiştir. Hiç sevmediği demokrasi  buna günümüze kadar sabır etmiştir.   Ama  artık yol bitti, söz bitti, yalan  bitti kendileri bitti. Bizler bitmek istemiyorsak bunlara dur demeliyiz. Ülkemizde  ne yapıyorsun sayın başbakan diyecek hiçbir mercih yok. Adam Amerikanın  gönlünü yapmak uğruna bizleri de  kendisini de düşünmüyor. Diyarbakır belediye başkanını ülkemize ve kendine  ettiği hakareti hap yapıp yutuyor. Barzani denen katili kurtarıcı görüp ülkemizde ağırlıyor, yüce milletin onuru ile oynuyor biz hala  makarna ile kömürü mü bekleyeceğiz yoksa yeter artık söz bitti mi diyeceğiz.

                          Sevgili dostlarım bu ülkeyi kuranlar  vurdu, vuruldu ama milleti asla onursuz düşürmedi. Onursuz millet çıplak insana benzer ortalığa çıkamaz. İnsanın yüzüne bakamaz adam ise  asla yaşayamaz.  İşte bunlardan biri olmak istemiyorsanız  bu iktidara mart seçimlerinde dur demeli  kaybolan onuru yüce millete geri vermeli artık söz bitti her kişi bu iktidar gitti diye düşünüp oy kullanmalı.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8507