SÖZ SİZDE‏

Merhaba değerli dostlarım artık tek çare vatandaş yani sizlersiniz.

Merhaba değerli dostlarım artık tek çare vatandaş yani sizlersiniz. İsminden bile rahatsız olup ülkeyi yöneten tek Başbakan ve sözde ekibi  bizde var  gitmek istediklerini artık saklamıyorlar. Andımızdan , Türk kelimsinden, milliyetçilikten, devrimcilikten , laik cumhuriyetten, örf ve adetlerden mahrum kalmak istemiyorsak ilk seçimde bunlara dur diyeceğiz biliyorum korkuyorsunuz ülke korku tüneline sokuldu en seçkin kişiler ve kurumlar hayali suçlamalarla ceza evinde,  yetmez ama evet diyenler ve şimdi pişman olanlar seslerini şimdi  yükseltiyorlar dünün pişmanları olmak istemiyorsanız bu günden kararını vermeli ilk seçimde oylarınız ile bu iktidara dur demelisiniz. Ben yıllardır yazıyorum işin ağır kısmı ve  sorumluluğu sonu ne olursa olsun ben ülkem için katlanmaya hazırım sizlerden çok bir şey istemiyorum isteseniz susun hiç konuşmayın ama sandıkta bunlara sala oy kullanmayın.

             Sevgili dostlarım bu ülkenin yedeği yok ne zor şartlarda kurulduğunu sanıyorum biliyorsunuzdur eğer kurtuluş savaşı başarı ile sonuçlanmasa idi bu gün iktidar olup ülkeyi karanlığa götürmek isteyen beyinlerde olmayacaktı. Adamların tek sorunu laik cumhuriyet ve medeniyet bunlar kimsenin Allaha şükür demesini istemez her yurttaş kendilerine muhtaç olsun düşünür çünkü onları o zaman daha kolay yönetir kendilerine muhtaç kıldılar mı seslerini çıkaramaz  diye düşünürler. Kurtuluş savaşından sonra ulu önder Atatürk istese başka rejimleri de getirebilirdi ama o onu yapmadı halkım için en uygunu demokrasi dedi o tarihlerde buna karşı olan dar beyinli bağnaz kişilerde vardı memlekette ama azınlıkta idi konuşamıyordu ne zaman A.K.P si iktidar oldu eski günlerden kalma kin ve nefretlerini hortlattılar kinlerinin takipçisı oldular devletin tüm kurumlarını ellerine geçirdiler ve nihai zaman olarak önümüzdeki seçim günlerini seçtiler. Bir hatırlayın ilk başta ne diyorlardı yaptığımız tüm işi yavaş yavaş sindire sindire kabul edeceksiniz.

             Evet onların çağ dışı günleri  yeşerdi meyve vermesine fırsat verildiği an

Konuşacak artık söz yok onların istediği şekilde yaşamaya mecbur kalacağız , millet olmaktan çıkıp ümmet olacağız bireysel özgürlük, insan hakları , hak hukuk, demokrasi ülkenin bölünmez bütünlüğü v.s v.s aramayın. İşte size tarihi bir fırsat korkuyorsanız susun ama sandıkta suskunların devrimi çıksın ve bu iktidar sandığın dışına çıkamasın ben sizlerden çok şey istemiyorum oylarınız ile çocuklarınızın ve kendinizin .  geleceğini kurun adam gibi yaşamak isteyenler bu yolu seçerler yok ben yaşamak istemiyorum onlar düşündüğü gibi yaşatsın diyorsanız yarın pişman olacağınızı şimdiden ifade ediyor saygılar sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8766