SÖZDE BARIŞ‏

Sevgili dostlarım sözüm kime olduğunu anlıyorsunuzdur işte ona sorsanız barış getiriyor. Bir kaldırın yere düşen Türk bayrağını altından ne çıkacak.

  Sevgili dostlarım sözüm kime olduğunu anlıyorsunuzdur işte ona sorsanız barış getiriyor.  Bir kaldırın yere düşen  Türk bayrağını   altından ne çıkacak. Gerçek şu evet şehitler gelmiyor  analar ağlamıyor sloganı ile halk yıllardır uyutuldu. Oysa barış sloganı gizli ajandası  gereği birinin amaçlarına hizmet ediyor. Pek çok eleştiri yönleri olabilir ama gerçek amacı AKP PKK arasında ki ilişkinin al Kürdistanı  ver bana Çankaya’yı olduğunu herkes sussa bile biliyor. Bu özetin içerdiği gerçeğin kanıtı tabi Tayip  Erdoğan’ın  peşine koşanların bilmezden geldiği ve geleceği, AKP’nin ikinci merkezi konumunda olan barış adına çözüm süreci diye kandilden  sonra imralıyı  üs olarak seçenlerin asıl amacı sayın başbakana başkanlık yolunu açmak. Süreç başladığı o günden bu güne aman çözüm süreci bana  yönelik kürt oyları zarar görmesin diye askere PKK azınlığı karşısında sus pus  olmasını, burnunu kışladan çıkarmamasını  emretti ve bugünkü genel kurmay başkanı ve komuta karargahı demokrasilerde asker sivilin emrindedir kuralına öylesine sıkı sıkıya bağlılık gösterdiler ki kışlanın içinde indirilen bayrağı bile normal bir işmiş gibi göstermeye  çalıştılar.

                       Evet değerli okuyucularım eşkıya ile siyasetçi kucaklaştı. PKK ile birlikte ki kürt siyasetçileri  bölge sınırında öcalan  posterleri PKK bayrakları ve PKKlıların eşliğinde yollarına devam ediyorlar. Buna rağmen başbakanın kılı kıpırdamıyor. Bu eşkıyanın şımarıklığına çözüm süreci adına bir ihanetin filmi seyrettiriliyor. Şu açıkça belirlendi ki balyoz ve Ergenekon gibi hayali davaların çözüm sürecine zarar gelmesin diye kurgulandığı tamamen netlik kazandı bir kişinin başkanlık sevdası koskoca bir ülkenin yerle bir olmasına neden oldu. İnsanlar huzursuz ama sessiz yapılması gerekeni bir defalık olsa bile aklına getirmiyor  bunları sandığın içine gömmüyor.  Barış diye yalandan kendini avutuyor hepsi o kadar.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8795