SÜPER GÜNDEM?

SÜPER GÜNDEM?
Merhaba değerli dostlarım biz Müslümanlar ne imiş te bilmiyorduk sayın Cumhur başkanımız Amerika’yı Müslümanlar keşfetti diye milletin önüne yeni bir gündem attı artık uzun bir süre bu millet bununla oyalanır ekonomi, terör, paralel devlet, soygunlar unutulur. Amerika dünyanın süper gücü madem Müslümanlar buldu neden diğer Müslüman ülkeler Amerika gibi güçlü değil. Evet  var sayalım Amerika’yı Müslümanlar keşfetti bu çok mu önemli ne değişecek ülkemde Doğu ve Güney doğu Anadolu bölgemizde devlet hakimiyeti sağlayacak mı milli gelir elli bin dolara çıkacak mı, kömür ve diğer kazalar sona erecek mi, çağdaş medeniyet seviyesine ülkem gelecek mi v.s v.s bunların hiç biri olmayacak ama A.K.P iktidarı gündemi değiştirecek Apo ve PKK pazarlığı devam edecek ne zamana kadar 2015 genel seçimlerine kadar biliyorsunuz sayın Tayip bey için bu seçim çok önemli köşkleri, sarayları yaptı ama yasal olarak başkanlık sistemini getiremedi 2015 seçimlerinde AKP si başarılı olursa anayasayı değiştirecekler ve tek adamlık rejimi ülkenin gündemine oturacak. Şimdi durup dururken içte ve dışta bu kadar sorunlarımız varken Amerika denen kan emici, savaşlarla geçinen insanlık düşmanı bir ülkeyi Müslümanlar keşif etti nerde çıktı.

          Değerli okuyucularım Elhamdurullah Müslümanım Allah`ın ve Peygamber efendimizin varlığına gönülden inanan biriyim ama anlamadığım tek şey islamiyet`in men ettiği tüm işleri Müslüman olduğunu söyleyenlerin yapması. Örnek mi bir çok örnek var ama ben kısa olarak yazacağım. İslam dininde çalmak, soymak, yalan konuşmak yoktur ama ülkemizde mahkeme kararı  ile ve hastane raporu ile kesinleşen soygunlar var bunu yapanlar dört bir yana cami de inşa ediyorlar, kutsal dinimizi siyasi çıkarları için kullanıyorlar Allah ile kul arasına giriyorlar, gereksiz harcamalar yapıyorlar eve lazım iken camiye haramdır sözüne uymuyorlar, İslam dini nankörlüğü son derece men ederken ülkenin kurucularına hakaret edip onları insanlara unutturmaya çalıştırılması nankörlük değimli. Müslümanım demekle , İslamın beş şartını yerine getirmekle Müslümanlık olunmuyor, öncelikle iyi ahlak sahibi olacaksın insanları dininden ve mezhebinden ötürü ayırmayacaksın .

          Evet değeli okuyucularım yeni gündem Amerika’nın Müslümanlar tarafından keşif edilmesi. Peki 15 25 Aralık size bir şey hatırlatıyorum mu ülkenin en büyük yolsuzluk olayı telefonlara takılmıştı sorumlular inkar edip bize pusu kurdular, darbe yapmak istiyorlar bunlar paralel devletin elemanları diye kıyametleri kopardılar, peki ne oldu şimdi hastane raporları açıklandı evet telefon konuşmaları montaj değil gerçek dendi hanı Müslüman olduklarını söylüyorlardı var mı kutsal dinimizde kul hakkı yemek çalmak, soymak, inanın öyle işler oluyor ki ülkemizde insanları dininden bile soğutuyorlar çünkü dini ağızlarından düşürmeyenler dinimizi emrettiği gibi yaşamıyorlar kendi suçların bile başkasına yükleyerek el alemin günahını almaktan da çekinmiyorlar bu kutsal dinimizi bu insanlardan kurtarmamız lazım  bunu tek çaresi var 2015 genel seçimlerinde bunları sandığın içine gömmek gerek. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4849