SUSUN ARTIK?

SUSUN ARTIK?
Merhaba sevgili dostlarım başımıza bir uçak krizi geldi konuşması bitmedi bu tur olaylar zorunlu yapılan işlerdir bununla gurur duyulmaz, buna alkış tutulmaz, yorum yapılmaz. Ve asla uzatılmaz evet putin konuşuyor ve konuşmaya devam edecek çünkü o mağdur, kendini aynı zamanda mağlup görüyor birakın o konuşsun sizler cevap vermeyin sürekli bu olayı gündemde tutarsanız işi daha zorlaştırır çikılmaz hale getirebilirsiniz. Ülkede binlerce sorun var iken sizizin işiniz Putin in  her sözüne cevap vermek olmasın . Birileri ellerini  ovuşturarak bizi seyrediyor sayenizde  bu dostumuz diyebileceğimiz etrafımızda kimse yok siz bakmayın nato ve digerlerinin söylemlerine işi sıkı tutun v e kimseye güvenerek  hareket etmeyin ve en önemli olanı bu ihlal davasını siyasi geleceğinze bir çıkar olarak görmeyin.
              Sevgili okuyucularım daha hükümet iş başı yapmadı ama ülkemizi işe koydu evet bir ihlal var işin özünde haklıyız ama uçağı düşürmemiz gerekirmiydi bu tür olayı Yunanıstan ile her gün yaşıyoruz bu neden unutuldu bilmem ama bu işin içinde ihlal adı ile başka işler var biliyorsunuz gündem değiştirmede dünyada üstümüzde yok zaman en büyük ilaç yaşayıp birlikte görecegiz.  Fransa da yapılan toplantıda  Putin ile yana yana gelemedik demek siniri geçmemiş üstüne varmayın zamanla yumaşır yeter ki her sözüne cevap vermeyin.
               Evet zor bir sürece girdik Ruslarla böyle bir olay yaşamamalı idik ama yaşıyoruz tarihi dostluğu olan bu iki ülke eski günlerine geri dönermi bana göre döner ama zamanı beklemek gerek bu zamanı konuşarak, putine cevap vererek değil susarak, sabır ve hoş görü ile geçirirsek ben inanıyorum ki arayı düzeltiriz tüm bunlar günümüz yönetim  kadroları ile bir haylı zor çünkü ülkemizde konuşacak konumda olanlar susup konuşmaması gereken kurumlar ve kişiler konuşuyor, yasal sorumluluğu olmayanlar işin içinde olduğu süre ve bu süreyi putine cevap vermekle kullanan susmadıği süre birakın düzelmeyi her gün daha kötüye gideriz. Evet beyler gün konuşma değil susma günü bu güne kadarak konuşarak hiç bir işi başaramadınız birde susmayı deneyin.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4815