SUSUN BARİ‏

Sevgili okuyucularım ülke öyle bir hale geldi ki suçluları yakalayıp adalete teslim etmek suç oldu. Bakan çocuklarının

   Sevgili okuyucularım ülke  öyle bir hale geldi ki suçluları  yakalayıp  adalete teslim etmek suç oldu. Bakan çocuklarının  yaptığı soygunlar yasal imiş gibi gösterilmek istenmesi  bu iktidarın zavallılığını  ortaya  çıkarmıyor mu? Sayın başbakan bu çetelerin  işi diyor ya ayıptır, günahtır. Bu ülkeye  yazıktır.  Geldiğiniz günden  beri  dünya aleme rezil ettiğiniz gibi bir rezilliği de  ört pas etmek için  gayret ediyorsunuz. Sizin adınıza üzüldüm sayın başbakanım soyguncuları savunmak durumuna sizleri bırakanlara  kol kanat geriyorsunuz. Görev yapan polis şeflerini görevden alıyor, polisimizin  sizin  soygunculara karşı görev yapamaması için yasa  düzenlemeler  getiriyorsun. Milleti  anladık diyelim yine kaldıracak yeminler edecek, Allaha  sarılacak, oylarını  alacak işinize soygunlara devam  diyeceksiniz diyelim. Peki ahrette ne edeceksiniz gerçi sizin orasını falan düşündüğünüz  yok.çünkü  din sizin için bir araç  işiniz için kullanır işiniz bitti mi yine dine sarılırsınız.

                  Bakın beyler işlenen suç sizlerin  gereksiz konuşmalarınızdan  çok büyük  suçun üstüne  gitmeniz  gerektiği yerde suçu  yakalayan polisin  üstüne gidiyor onları  görevlerinden  alıyorsunuz Allah aşkına  bir şey soracağım. Vicdanen  rahat mısınız? Görev yapan memuru görevden alırsanız  bu ülkede  görev yapan  devlet memuru  bekleyebilir misiniz. Gezi direnişinde  polisim dediğin kişilere para dağıtacaksın. Millet adına görev yapanları görevinden alacaksın.  Bunun bir  örneği bu güne kadar dünya da görülmüş  bir iş mi. Sayın başbakanım hiç olmazsa susun konuştukça  gülünç duruma  düşüyor tüm dünyayı üstümüze güldürüyor bu yüce milleti üzüyorsunuz. Söz ettiğiniz  o kutsal dinimiz için  bu güne kadar  hiçbir iş  yapmadınız bari  şimdi  yapında istifa edin dini de milleti de kurtarın. Ben defalarca yazdım  benim polisim  dediğin kişiler senin için  değil bu ülke  için şehit  oluyor görev yapıyor diye. Onlar  hiçbir yere bağlı  olmadığını  milletin  huzuru, asayişi  ve ülkeyi  soydurmamak  için uğraştıklarını yazdım bak benim yazdıklarım  doğru çıktı.

               Sevgili okuyucularım  üç dönemdir  sizlerin oyları ile bu soyguncular iş başında. Tertemiz dini duygularınız ile analık sevdası  göz yaşlarınız bahanesi ile sömürüldünüz. AKP si ülkeyi soymak  için hisleriniz inançlarınızı duygularınızı kullandı ve kullanmaya devam ediyor. Şimdi soruyorum size  Allah gibi  ilahi bir gücü dünyanın tek hakimini kullanan  bu iktidara bir daha oy  verecek misiniz? İslam dininde  soymak,  çalmak, kul hakkı tüy bitmemiş yetimin parası yenir  diye  bir şart var mı? Sayın başbakan  bu ülkeyi soyan oğlum  bile olsa üstüne  giderim demesi gerekirken  çalanları  savunuyor, polisleri ve yargıyı suçluyor. Bu soygunu ortaya çıkaranlar için çete diyor. On iki yıldır ülkeyi yönetiyorsunuz varsa  devlet içinde  çete niye ortaya  çıkmıyor da ağlıyorsunuz. Bana göre en büyük çete  ülkeyi soyanlar, ayakkabı kutusunda para bulunduranlar  parayı  elle saymak  zahmetinde  bile  bulunma da  para makinesi kullananlar  en büyük çete  bunlar sen bunlara sahip çıkacaksın sonra da oturup ağlayacaksın. Yok öyle bir şey  beyler ağlamayın utanın.

            Sevgili dostlarım bu iktidardan  bir  an önce  kurtulmak  her insanın var müslümanın görevi bunlara  oy vermek  işlemiş oldukları hırsızlıkları onaylamak  demektir. Bu güne kadar milleti  kömür ile  kandırdılar. Makarna  dağıttılar oyları  aldılar, ülkeyi soydular artık hiç kimsenin bunun devamına  okey deme  hakkı  yoktur. Vicdan sahibi, inanç sahibi, kişilik sahibi tüm yurttaşlarıma  sesleniyorum. Sizlerin  vereceği her türlü karara  ben yine de  saygılı olacağım ama  sizde millete  karşı duyarlı olun. Bu güne kadar inanç sömürüsü ile aldatıldığınızı  ne olur anlayın. Kimi seçelim  diye sakın  ola düşünmeyin. Çünkü  bunlardan  kötüsü yok bunu bilin. İslam dininin  men ettiği nankörlüğü adaletsizliği insan ayrımını bu güne kadar yapmışlardı. Şimdi islamın suç saydığı  soygunu da    yaptılar günahlarını katladılar. Siz siz olun bunların  günahlarına ortak olmayın 30 mart 2014 tarihinde  bunları sandıktan çıkarmayın. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9193