TAHRİKLERE KAPILMAYIN?

TAHRİKLERE KAPILMAYIN?
Merhaba sevgili okuyucularım seçimlere bir aydan az zaman kaldı ortam ısınmaya başladı, tahrikler öne çıktı sonu hayırlısı. C.H.P si seçim programını açıkladıktan sonra iktidar partisi A.K.P paniklemeye  başladı lastiği patlamış kamyon gibi bir orana bir bur yana  savrulmaya başladı  genel başkanları ve başbakan atıp tutuyor onu yapacağız bunu yıkacağız, yeni Türkiye inşa edeceğiz paralelcilerin kafasını ezeceğiz gibi akla gelmeyen şeyler söylüyor . bunlar gidiyor çok bağırmaları çok söz vermeleri, devletin tüm birimlerini kullanmaları bunun işaretidir. Şimdi kalkmışlar C.H.P sine aile boyu yükleniyorlar üç dönemdir kedileri iktidar olmalarına rağmen C.H.P sini suçluyorlar . açılım dediler bayrağımızın indirilmesine, doğuda devletin güvenliğinin gitmesine, vergi kesilmesine göz yumanlar H.D.P ye vurmaya başladılar barajı geçerse hayalleri suya düşecek bunu bildikleri için açılımı unuttular Demirtaş’a vurmaya başladılar beni Demirtaş falan ilgilendirmiyor ama bunlar ne oluyor anlamıyorum.

             Sevgili dostlarım bunların tüm sözleri ve icraatları koltuk için analar ağlamasın, terör bitsin, barış gelsin yeminle söylüyorum bunların umrunda  değil . ben ömrümde bunlar kadar doyumsuz kişiler görmedim on iki yıldır iktidarlar ülkeye verdikleri Zaralar diz boyu bunları bir insan görmez mi . ülkede ne yasa kaldı nede kalan uyan siyasetçi hakemler karar veriyor neden öyle karar verdin diye tutuklanıyor inanın dünyaya rezil etiler bizi tutturmuşlar bir paralel işine gelmeyen herkesi içine sokup tutukluyorlar askerden sonra şimdide polisle uğraşıyorlar bağımsız kurumları kendilerine bağlamak için her haltı işliyorlar. Sayın cumhur başkanı muhalefete çatıyor onları eleştiriyor oysa tarafsızlık yemini etmişti. Evet ringo zor durumda işler iyi gitse Davutoğlu süreyi iyi yönetse sanıyorum sayın Cumhur başkanı sessiz kalırdı oda gördü önünü kendi sahneye çıktı oy topluyor ne diyeyim Allah millete kolaylık versin.

           Seçimler yanaştıkça daha çok bu kadar da olamaz ki diyeceğiz kaybetme korkusu bunların tüm benliğini sardı çırpınıyorlar ve ona buna saldırıyorlar ben buradan C.H.P adaylarına sesleniyorum kalan sürenizi halkla birlikte geçirin size yapılan sataşmalara cevap vermeyin siz iktidar olunca yapacağınızı millete anlatın. Evet size sataşacaklar, sizleri tahrik edecekler , sizi hata yapmaya zorlayacaklar bunların hiç birine alet olmayın iktidarı millet tanıyor ve biliyor onun için onları konuşup onların reklamını yapmayın. Çok güzel bir program açıklandı bu programın üstüne koyacaksanız bir şeyler koyun ama asla iktidar veya başkasına cevap vermeyin kalan süre siyaset için çok kısa bu süreyi en çok halkla birlikte olan ve onların dertlerine derman arayan ipi göğüsleyecek bunu böyle bilin saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4876