TAKTİR HALKIMIN‏

Sevgili dostlarım insanlar yaptıklarını her nedense seçimden seçime anlatmaya ihtiyaç duyuyor. Yakında Hopa Ticaret ve sanayi odasının seçimleri

  Sevgili dostlarım insanlar yaptıklarını her nedense seçimden seçime anlatmaya ihtiyaç duyuyor. Yakında Hopa Ticaret ve sanayi odasının seçimleri var mevcut başkan ile Osman Akyürek arkadaşımızın listeleri yarışacak ben her iki yarışmacıya da başarılar dilerim. Geçmişe dönük mevcut yönetim geçenlerde gazete ilanı ile yaptıkların açıklarken dikkatimi çeken bir konuyu  sizlerle paylaşmak istiyorum. Hopa Ticaret odası diyor ki yapılan tır parkları ve bir liralık geçiş için oda olarak katkı sağladık ben o konuda sayın Kaymakam beyin yoğun çalışmasına fiili olarak şahit olmuş’um ama odanın katkısı ne bilmiyorum yaptık diyorlarsa doğrudur diyelim peki sonuç ne ona bakalım. Giden Valimiz’in döneminde yapılan bu sosyal tesisler Hopa ilçesinde olup geliri ilçemize kalması gerekirken Artvin özel idaresi Vali Bey’in talimatı ile el koyuyor ben bu konuda bir çok yazı yazdım Hopa da Artvin İlimizin bir parçası gelen paraları adil şekilde yönlendirilsin ama en azından yapılan masraflar ödensin ondan sonra paylaşılsın dedik  ama olmadı.

         Şimdi soruyorum Ticaret odasına ve A.K.P si ilçe yönetimi ile il meclisi temsilcisine katkı sağladım diyen oda kimin parası ile destek oldun Hopalı iş adamlarının peki gelirini ilçemde tutabildin mi, bu konuda Sayın Valimize bir Dakka sayın Valim oralar Hopanın parası ile yapıldı zorlukları ilçem çekiyor gelirine siz niçin el koydunuz diyebildiniz mi, diyemediniz ise niçin diyemediniz? İktidar partisinin seçilmiş tüm yetkilileri il genel meclisi toplantısında ilçemizdeki geliri valilik ortak olurken sesinizi çıkardınız mı sizleri Hopa halkı seçti susun diye değil Hopanın çıkarlarını koruyun diye sayın valimizin arzuları sizle nasıl birleşiyor Hopa halkın anlatın. Hopa kaymakamı gece gündüz çalışsın ortaya bir eser çıksın borcunu dahi ödeyemeden el konulsun ve bundan ötürü katkı sağladık diye övünün yok öyle bir şey yapmaktan önemlidir yaptığını korumak sizler yapılana sahip çıkamamışsınız şimdi bundan ötürü övünüyorsunuz öylemi?

          Bakın beyler siyasi görüşünüz ne olursa olsun ben bunu anlarım ama Hopanın çıkarlarını koruyamıyor da burada siyaset yapıyorsanız bunu sizlerin anlatması gerek evet A.K.P si ilçe başkanım sizin il meclis üyeniz Artvin’de yapılan toplantıda sayın valimizin isteği doğrultusunda mı oy verdiler yoksa ilçemi çıkarları doğrultusunda mı bunu açıklamanızı rica ediyorum. Tır parkı ilçemin parası ile yapıldı borcu bitmeden gelirine el konuyor da sizlerde siyaset yapıyorsanız bunun taktirini ilçe halkım bırakıyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8810