TEHLİKE.

TEHLİKE.
Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım ülkemizi tek Ada`m yönetimine götürecek antidemokratik tasarının görüşmesi Meclis`te tamamlandı bu tasarıyı savunanlar ülkeyi düşündüklerini sanmıyorum . Şahsı çıkarlarını kısa bir süre olsada ön planda tutuyorlar . Uzun vadede onlarda çok büyük zararlara uğrayacak, ama şu an için farkında değiller. Eğer referandumdan geçerse, Cumhurbaşkanlığı, parti başkanlığı, Meclis, yargı, ordu, hükümet, kısaca her şey tek Ada`mın emrinde olacak ve böylece tehlikeli süreç başlıyacak. Bir düşünün vekilleri , yüksek yargıyı, savcıları, anayasa mahkemesini , rektörleri, bakanları ve müsteşarları aklınıza ne gelirse hepsini tek Ada`m seçecek. 
Sevgili okurlarım merak ediyorsunuzdur demokrasi ne olaca?. Allah rahmet eylesin ulusça demokrasiyi rahmet okuyacağız . Şimdi soruyorum bir kişiye milletin tüm kaderini , ülkenin geleceği , her kesin yarınları teslim edilir mi?. Uygar bir dünyada bunun tek bir örneği var mı?. Yok böyle bir sistem kabül görse bile uzun süre yürümeyeceği , sonunda ulusça duvara tosluyacağımız kesin , işte bu süre içinde ne olacaksa millete olacak . İşte aklı başında olan her kes bu yasaya karşı çıkıyor Türkiye tehlikeli bir dönemeçten geçiyor. 
Değerli okuyucularım daha şimdiden tehditler başladı terör ile korkutup oy istemeye sıkılmayalar on beş yıldır bu ülkeyi kendilerinin yönettiğini unuttular başkanlık sistemi geçerse terörün kökü kuruyacak gibi sözler sarf ederek milleti kandırmaya çalışanlar çok tehlikeli işler ve sözler kullanıyor kendi kendinizi ihbar ediyorsunuz . Terör bir insanlık suçudur bunu her ortamda ve her rejimde etkisiz kılmakta yönetenlerin görevidir .
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4535