TEK ADAM

Sevgili dostlarım gün geçtikçe hırçınlaşan bir Tayyip ile seçime hazırlanan ülkemize ALLAH kolaylık versin adamın sanki gözü dönmüş ne konuştuğunu bilmediği ne yapacağını da bilmiyor devletin tüm olanakları yetmiyor şimdi de bağış topluyor, yalaka iş ada
 Bu adamın gözü para ile doymuyor onun için Cumhurbaşkanlığı ona yetmiyor, hükümetinde başı olmak yanı Başkanlık sistemini istiyor.  İnanın bana bu güne kadar böyle bir iktidar görmedim ülkede sanki sivil darbe yapılmış gibi işle yapılıyor, tüm kamu görevlileri istifa edip seçime girerken Başbakan etmiyor ve yüksek seçim kuruluda bunu onaylıyorsa  iyi düşünmek ve oy kullanmak lazım demek bu adamların karşısında tek güç kalmış oda halk yanı seçmenler onların çoğunluğu ellerinde kalanlar ağa takımı sandığa ya gider ya girmez peki ne olacak bu ülkenin geleceği işte bunu düşünen yok.Değerli dostlarım bu gün kadar  hukuk ,yasa, polis, asker, yargı dinlemeyen birinin bu ülkede yasal olarak tek adam olursa ne olur düşüne biliyor musunuz, inanın ben düşünmek bile istemiyorum. Yapacaklarını anlatmama gerek yok bu gün yasal olmayanları yapıyor da adil ve adaletli olmaktan kaçıyorsa yarın neler yapabileceğini siz düşünün. İslamiyet ‘i  kullanan ben bu güne kadar ikinci bir adam görmedim ülkemde islamın altıncı şartı eşitlik,  adil ve adaletli olmaktır  bunu kendisi bilmez mi bilir elbet ama işine gelmiyor adil seçim  ilkelerinde yok Başbakan olarak cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanıyor devletin sosyal tüm imkanları elinde, kamu kuruluşunun tüm yöneticileri elinde, örtülü ödenek elinde birde utanmadan bağış topluyor böyle bir adam bu güne kadar karşınıza çıktımı? Evet her şeyin bir ilki var bu da ülkemizin on iki yıllık ilki artık ona dur demenin geciken zamanı geldi on ağustos da insanlara saygılı olan, yetmiş altı milyonu kucaklayan , adil ve adaletli olan, demokrasi ve cumhuriyet te bağlı, toprak bütünlüğümüze sevdalı birini seçmeliyiz. Bu özellikler Tayyip beyde olmadığına göre onu seçmemeliyiz. Tüm bu özellikler ve bundan fazlasını taşıyan Ekmelettin beyi seçmeliyiz.
Sevgili okurlarım özellikle son yıllarda ülkemizin dünya kamu oyu önünde kaybettiği itibarı biliyorsunuz buna neden olan kişinin de  Tayyip beyin olduğunu sanıyorum gizlemiyorsunuz orta doğunun eş başkanı olacağım diye  ortalarda dolandı elin oğlu söz bile vermedi, adamlar elini kolunu sallayarak  Musul konsolosumuzu basıyor 49  insanımızı rehin alıyor bu ülkenin yöneticileri kan emici teröristlere rica ediyor bir akın  adamlarımızı lütfen falan. İşte bu insanlar bu ülkeyi yönetiyorlar şimdide tek başıma yöneteceğim diye ortaya çıkan bir cumhurbaşkanı adayı ile karşı karşıyayız ne diyeyim Allah korusun bu adamdan bizi. Türk devleti hiçbir döneminde bu kadar aciz duruma düşürülmemişti suç ortakları İŞİT terör örgütü bunları bozdu onlar edilen yardımları inkar edercesine Tayyip beye ihanet etti oysa Tayyip bu örgüte her istediğini verdi şimdi bunlar açığa çıkmasın diye ses çıkarmıyor yalvarıyor.  Seçime kısa süre kala gönderirlerse şaşmayın Tayyip kardeşleri şov yapsın diye.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4948